google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Astroloji

 

 

 
Akrep (24.02.2021)
Yeni bir eğitime başlamak için kendinizde cesaret bulamıyor olabilirsiniz. Harekete geçmenin farklı bir yolunu arayın. Bu eğitim ya da çalışmayla neler elde edebileceğinizi düşünerek artılar ve eksiler üzerinden kendinize çıkarımlar yapabilir, adımınızı ne yönde ve nasıl atacağınızı bulabilirsiniz.
 
Aslan (24.02.2021)
Yalnız kalmak isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Çalışma alanınızda işlerinizi tek başınıza sürdürmek istemeniz, hem iç sesinizi duymanızı sağlayacak hem de çalışmalarınızı daha sakin bir şekilde bitirmenize olanak tanıyacaktır.
 
Balık (24.02.2021)
Ailenizle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlar yapmak hiçbir sorunu çözmeyeceği gibi durumu daha da zorlaştırabilir. Bu gergin ve duygu değişkenliğinin olduğu anlarda, kendinize hakim olmak ve olayları tüm açılarıyla düşünmeniz gerekiyor.
 
Başak (24.02.2021)
Çevrenize karşı sahiplenici bir tutumunuz var. Gördüğünüz değer kadar değer vermek, sizi hatalardan ve kalp kırıklıklarından korur. Yardımseverliğinizi ve fedakarlığınızı, bunu göz önünde bulundurarak sunmalısınız.
 
Boğa (24.02.2021)
Kardeşleriniz ile aranızdaki buzları eritmek isteyebilirsiniz. Geçmişi unutmak istemiyorsunuz fakat aile bağlarınızı da güçlendirmek için elinizden geleni yapıyor olacaksınız. Orta yolu bulmak için bu yapıcı hislerinizi kelimelerinize de taşımalısınız.
 
İkizler (24.02.2021)
Güne kendinizle kavga ederek başlayabilirsiniz. Duygularınızı yönetmekte zorlandığınız anlarda iç sesinizi ne derecede dinleyip dinlememeniz gerektiğini bilmek sizi vakit kazandırır. Bu yönünüzü geliştirmelisiniz.
 
Koç (24.02.2021)
Çalışma ortamınızda sahiplenici bir tutum sergilemek sizi fazla yorabilir. Yardımcı olmak ve yıpranmak arasında bir fark vardır. Bu farkı da müdahale edeceğiniz konuları ve müdahale oranınızı bilmek oluşturacaktır.
 
Kova (24.02.2021)
Haftanın ilk günü yeni projelere başlangıç yapabilirsiniz. Uzun zamandır hayata geçirmek istediğiniz düşünceleriniz için ilk somut adımı atmak, devamında neler yapacağınıza dair size fikir verebilir.
 
Oğlak (24.02.2021)
Ortaklarınızla aranızda yaşananlar yüzünden bazı güven sorunları söz konusu olabilir. Yaşadıklarınızı ve aldığınız dersleri düşünerek hareket etmelisiniz. Kime iki kere güveneceğinizi iyi biliyorsanız, bu problemi aşmak sandığınızdan daha kolay olacaktır.
 
Terazi (24.02.2021)
Kariyer alanınızda oldukça fedakar olabileceğiniz bir gündesiniz. Ama tüm işleri yüklenmek günü her zamankinden daha yorgun bitirmenize sebep olabilir. Kendinize ve şahsi işlerinize, ayırdığınız zamanı bu çalışmalara dahil etmeden hareket etmelisiniz.
 
Yay (24.02.2021)
Korkularınız hareket alanınızı kısıtlıyor olabilir. Geçmiş düşüncelerinizi geride bırakmaya çalışmalısınız. En karanlık geceniz bile sabah olduysa, bu sorun da sizin için aynı şekilde sonuçlanacaktır.
 
Yengeç (24.02.2021)
Bugünü yalnız geçirmek isteyebilirsiniz. Düşünceleriniz ve yaptıklarınız sizi içsel bir sorgulamaya çekebilir. Canınızı acıtan konular varsa bunlar için üzülmek yerine çözüm yolu bulmaya çalışmalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937