google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Astroloji

 

 

 
Akrep (07.12.2022)
ikili ilişkilerde, söylemek istediklerinizi dile getirmek kolay olmayabilir. Amacınızın haklı olmak mı mutlu olmak mı olduğuna karar vermelisiniz. Doğru bir karar verdiğinizde gereksiz inatlaşma ve tutucu davranışlardan sıyrılabilirsiniz.
 
Aslan (07.12.2022)
Bugünü bir özeleştiri günü ilan etmelisiniz. Kendi kurallarınızın ve görüşlerinizin dışında da görüşlerin olduğunu bilerek hareket etmek bazı farkındalıklar yaşatabilir. Rahatınızı düşünerek yaptığınız işlerde fedakarlık yapmanız gerekebilir.
 
Balık (07.12.2022)
Konuşmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Ancak konuşurken olayları karşınızdaki kişinin açısından da değerlendirmelisiniz. Eleştiri aldığınızda bunu olgunlukla ve mantık çerçevesinde karşılamak sizin faydanıza olacaktır.
 
Başak (07.12.2022)
Bilmenin değil, bildiğini uygulamanın önemini fark edebilirsiniz. Bu da size adım atmak konusunda ipucu ve motivasyon verebilir. Yeni insanlar tanımak, farklı tecrübelerden faydalanmak size ve girişimlerinize ışık tutacaktır.
 
Boğa (07.12.2022)
Dikkatiniz özellikle ikili ilişkilerde bazı avantajlar elde etmenizi sağlayabilir. Motivasyonunuzu yükseltmeli ve korumalısınız. Bunun faydasını gün içinde aldığınız geri dönüşlerle anlayabilirsiniz.
 
İkizler (07.12.2022)
Yaşadıklarınızı ya da çevrede şahit olduğunuz durumları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Aklınızdaki tereddütleri silmek daha huzurlu hissetmenizi sağlayabilir. Kendi içinizde bir mücadele halinde olmanın, sadece bundan hayırlı ve uzun vadeli sonuçlar çıkardığında faydalı olabileceğini unutmayın.
 
Koç (07.12.2022)
Ekonomik konularda neler yapacağınızı düşünebilirsiniz. Gelişim göstermek ve kazancınızı katlamak isteyebilirsiniz. Farklı bir yol izlemek, bir iş yapmanız gerekebilir. Dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz, bunun iyi yönde olması için her ihtimali düşünerek hareket etmelisiniz.
 
Kova (07.12.2022)
Ailenizin gündeme getireceği bazı konular size sürpriz olabilir. Aşırı tepki vermek ya da tamamen tepkisiz kalmak yerine üzerinize düşeni yapmalısınız. Duyarlı olun ve sadece kendi fikrinize göre hareket etmekten vazgeçin.
 
Oğlak (07.12.2022)
Daha iyisini yapmak isterken elinizdeki imkanları da yitirebilirsiniz. Kendi kendinizin yakıtı olurken bunu dikkatli ve verimli kullanmanlısınız. Doğada vakit geçirmek, toprakla ilgilenmek ve mola vermek zihninizi toplamanıza yardımcı olabilir.
 
Terazi (07.12.2022)
Farkında olmadan takıntı haline getirdiğiniz bazı konular önünüze gelebilir. Yüzleşmeli ve söylenenleri dikkate almalısınız. Bu durum, aile içinde sizin de söz hakkı sahibi olmanızla ilgili sorunlarınızı da çözecektir.
 
Yay (07.12.2022)
Farklı düşünmekten, günlük temponuzda değişiklik yapmaktan korkmamalısınız. Tedbirli olmak isterken hayatı kaçırabilirsiniz. Sadece bugünü değil, yarınlarınızı da düşünerek hareket etmek temel mottonuz olabilir.
 
Yengeç (07.12.2022)
Üzerinde çalıştığınız konularda daha ileriye gitmenin yollarını arayabilirsiniz. Güvendiğiniz kişilerle yapacağınız görüşmeler ya da arkadaşlıktan doğan ortaklıklar sözkonusu olabilir. Düşünce kalıplarınızı genişletmek önemli değişimleri de gündeme getirecektir.

 

 

 

Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937