google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
01 Aralık 2015 - Salı 10:36 Bu haber 1618 kez okundu
 
DEMİRTAŞ'IN İDDİALARINA DAVUTOĞLU'NDAN SERT YANIT!
Başbakan Davutoğlu Demirtaş'ın iddialarına sert yanıt verdi: Demirtaş'a sormak lazım elinde hangi belge varda böyle bir şeyi iddia ediyorsun? Demirtaş'ın söylenecek sözü varsa inceleme yapan ekiplere saldıran hainlere dönüp söylesin.
GÜNDEM Haberi
DEMİRTAŞ'IN İDDİALARINA DAVUTOĞLU'NDAN SERT YANIT!

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, hükümetin güvenoyu almasının ardından ilk ziyareti olan KKTC'ye uçmadan önce Esenboğa Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu.

"DEMİRTAŞ'IN SÖYLENECEK SÖZÜ VARSA"

Bir kez daha sayın Elçi'ye rahmet diliyorum. Güvenlik birimlerimiz olayın aydınlatılması için çalışmaları titizlikle yapıyorlar. Eğer birileri bu olayın üstünün örtülmesin, istiyorsa o birileri olayın arkasındakilerin üstünün örtülmesini istiyor. Olay yeriinde inceleme yapılan ekiplerimize saldırılar düzenlendi. Bütün bunlar göz önünde cereyan ediyor. Biz suçluları ortaya çıkarmaya çalışırken oraya giden ekiplere saldırdırılar düzenleniyor. Demirtaş'a sormak lazım elinde hangi belge varda böyle birşeyi iddia ediyorsun? Demirtaş'ın söylenecek sözü varsa inceleme yapan ekiplere saldıran hainlere dönüp söylesin. Kendisine bir şey olmayacağından emin olarak bu sözleri söylüyor. Teröristleri arkasına alarak ulaşacağın tek yer Tahir Elçi'nin katillerine destek olmaktır. 

Bu olayla ilgili spekülasyon yapanlara bir çağrıda bulunmak istiyorum; eğer gerçekten bu olayın aydınlatılması isteniyorsa niçin olay yerine giden başsavcımız, olay inceleme ekibine, hatta onlara eşlik eden baro temsilcilerine yönelik saldırılar yapılıyor  Eğer birileri bu olayın üstünün örtülmesini istiyorsa, o birileri, o saldırıları gerçekleştirenlerin arkasındaki odaklardır. Eğer Tahir Elçi yaşasaydı islami usüllerle tabutuna örtülen örtüyü kaldırıp yerine terör örgütünün paçavrasını örtenlerle savaşırdı.

ülkehaber

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başbakan, Davutoğlu, Demirtaşın, iddialarına, sert, yanıt, verdi, Demirtaşa, sor
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937