google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
15 Ağustos 2021 - Pazar 12:32 Bu haber 7354 kez okundu
 
16-22 AĞUSTOS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Astrolog, yazar Filiz Cansever 16-22 ağustos tarihleri arasındaki burç yorumlarını haberdesifre.com'a anlattı.
YAŞAM Haberi
16-22 AĞUSTOS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

Bu hafta (16-22 Ağustos) dengelere dikkat etmemiz gerektiğinin altını çizen Astrolog, Yazar Filiz Cansever, haftalık burç yorumlarını Haber Deşifre okuyucularıyla paylaştı.

Astrolog Filiz Cansever, "Bu hafta Venüs burç değiştirecek. Kendi yöneticisi olan Terazi burcuna geçiş yapacak. Ve 11 Eylül’e kadar da burada kalacak. En belirgin özelliği olan uyum, ahenk, huzur bizim için önemli olacak demektir bu. İlişkilerimizde kaybettiğimiz dengeleri yeniden yapılandırma şansımız olacak demektir bu. Tabii bununla beraber 20 ağustos’ta Uranüs’te Retro hareketine başlayacak. Bu dönemde Mars’la üçgen açısı gerçekleşecek. Aslında bu hareketler gerginliklere sebep verebilir. Kısıtlayıcı ve beklenmedik bazı durumlar doğal olarak bizi özellikle ruhsal anlamda zorlayabilir. Ve hiç istemediğimiz toplumsal iç karışıklıklara da neden olabilir. Bu karışıklıklar özellikle saldırılar şeklinde görülebilir. Anlaşmazlıklar, isyanlar söz konusu olabileceği için, aman derim kimse ile laf dalaşına girmeyin ve sakinliğinizi korumaya çalışın. Birde ağustos’un 22’sinde kova burcunda gerçekleşecek bir dolunay yaşayacağız. Bu da dengeleri iyi kurmamız, yaşadığımız her ne ise, o konuları büyütmemize olanak sağlayacaktır." dedi. 

16-22 AĞUSTOS HAFTALIK BURÇ YORUMLARININ VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN LÜTFEN

Koç burcu ve Yükselen Koç Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, 6. Eviniz biraz hareketlenecek ve doğal olarak iş hayatınız, çalışma koşullarınız ön planda olduğunu fark edeceksinizdir. Hızlı kararlar alabildiğiniz kadar, ani ve hızlı öfke patlamaları yaşamanızda muhtemel. Hafta başında özel ilişkiler ya da işle ilgili konular anlamında enerjiler çok kolay değil. Kendinizi kontrol etmekte zorlanabileceğiniz için dikkatli olup sabrı elden bırakmayın. Konuşulan ya da davranış olarak hayat bulan her konuya kafanızı takmayın. Bu hayatınızdaki kişilere baskı yapmanıza sebep verir ki, dolunayın enerjisi ile bu durumlar daha da büyüyebilir ve sizin kontrolünüzden çıkabilir. Zaten hayatınızda ani kararlar ve değişimler gözüküyor. Buda zaten sizi biraz yıpratabilir. Bakış açınızın sağlam olması, geleceğinizde güzel kararlarla bir seçim yapıp mutlu olmanız için, çelik gibi sinirlere ve yaşadığınız duruma farklı bakış açısı geliştirmeniz gerekiyor. Çünkü bu sayede işinizle alakalı olan gelişmelerde olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Aslında çevrenizden göreceğiniz destekler sizi motive edebilir. Bu tarafından, güzel tarafından hayata tutunun derim. Gerçi başlatmış olduğunuz ya da içine dâhil olduğunuz projelerde sizin arzunuzun dışında gelişmeler olabilir. Bunun yanında maddi konulara dikkat edin. Bazı krizler yaşayabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta 5. eviniz hareketlenecek gibi görünüyor sevgili boğalar. Daha çok, çocuklar, aşk konularınız, yaratıcı çalışmalarınız, aileden gelen paralarınız gibi alanlarınızda birçok hareketlilik var. Bazı sorunlarla ilgilenmeniz gerektiği için öfke kontrolü ve baskıcı düşünce gibi durumlar size sadece sıkıntı yaratır. Relaks olmaya özen gösterin. Aşırı ve abartılı tepkilere karşı kendinizi telkin edin derim. Bu sayede duygusal hayatınızın daha çok tadını çıkarıp, güzellikleri daha fazla fark edebilirsiniz. Bu nedenle keyif aldığınız konulara daha çok odaklanın. Öyle bir enerji hâkim ki, hayatınızda sizi mutlu edecek biri varken, ani bir şekilde tartışmada yapabilirsiniz. Çünkü enerjisi yüksek bir hafta ve sizin bu enerjiyi nasıl kullandığınız önemli. 22’sindeki dolunayla beraber kariyer hayatınızda bazı sonlanmalar ya da krizler yaşayabilirsiniz. Buradaki duruşunuz ve seçimleriniz koşullarınızın şeklini değiştirecektir. Olumlu gelişmelere de bu sayede dönebilir. Kendinizi iyi ifade eder, isteklerinizi gözden geçirir, aldığınız kararları tekrarlar sorgular ve yanlışlar fark ederseniz düzeltme durumlarına girerseniz olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Zaten dolunay sizi bu konularda daha bir görünür hale getirecektir. Uranüs’te sizi özgürleşmek adına destekleyecek.

İkizler ve Yükselen İkizler Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta daha çok 4. Evinizden etkileneceksiniz. Yani; ev, aile, ebeveynler, mal mülk konularınız gündeminiz olacaktır. Belki de evinden çalışan birisinizdir. İşte bu da size işlerinizde hareketlenme vaat ediyor bu hafta için. Ama evden çalışmak hem ev, hem işle ilgili titizlik ve özen gerektirdiği için ekstra yorgunluk anlamına da gelebilir tabii. Ev ve aile ile ilgili gelişmeler sinir sisteminizi biraz bozabilir. Ani ve fevri kararlarlar almamaya özen gösterin. Bu hafta aşk hayatında şanslı zamanlar sizi bekliyor olacak. Aslında sizlerin hayatlarında önemli olan her ne ise, işte bu konularda gelişmeler yaşayacaksınız. Yani odağınız nerede ise orası hareketlenecek. Uranüs’ün olumlu yanından etkilenme şansınız fazla. Özellikle içinizdeki korkular ve sizi bağlayan bağımlılıklarınıza şifa sunabilir, sizi iyileştirebilir bu anlamda. Bir uyarı yapmak gerekiyorsa, ego savaşlarına dikkat edin. Çünkü sizin egonuz bu hafta biraz yükselebilir. Dolunayın etkisini daha çok inançlarınız alanında hissedebilirsiniz. Bazı sonlanmalar da yaşanabilir bu konularda. Aman unutmayın! “az beklenti çok sevinçtir.” Kararlarınızda esnek olmaya ama kararsız olmamaya dikkat edin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta 3. evinizden etki alacaksınız ve iletişim, kardeşler, kuzenler, yakın arkadaşlar, komşularınız, eğitim, seyahat gibi konularınız gündeminize oturacaktır. Bu konularla ilgili ani gelişmeler olursa, kafanızı takmadan, ne kadar mümkünse yolunuza devam edin. Özellikle iş konularında hareketlilik gözlemleyebilirsiniz bu hafta. Bu da sizin bazı kararlar almanızı hızlandıracaktır. Evinizde güzel ve keyifli zamanlar geçirerek bu süreci kendiniz için kolaylaştırabilirsiniz. Burası arkadaş evi aynı zamanda. Bazı arkadaşlarınızdan alacağınız eleştiri ya da sizi üzen yorumlar belki o kişi ile ara vermenize de sebep verebilir. Çünkü arkadaşlarınızın hayatındaki dalgalanmalardan etkilenecek ve bazı kararlar almaya yönlendirilebileceksiniz. Bu yüzden iletişim kurma şekliniz önem kazanacak ve abartmadan büyütmeden dikkatli konuşmaya özen gösterin. Aslında işinizle ilgili karar almanız gerekiyorsa bu hafta uygun enerjiler var sizin için. İkna etmek ve fikirlerinize destek almak kuracağınız iletişim modeliniz ile alakalı. Sakin ve doğru kelimeler işinizi kolaylaştıracaktır. Bu arada yolculuklarda gündeme gelebilir. Dolunayda özellikle ortaklı kazançlarınız, ödemeleriniz konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Borçlanmalardan biraz uzak kalarak yapılandırmanın yollarına bakın derim.

Aslan ve Yükselen Aslan Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta 2. eviniz hareketlenecek. Yani maddi konular, yetenekleriniz, öz güveniniz, hayata karşı duruşunuz sizi ilgilendiren konular olacaktır. Yeteneklerinizin olduğunu düşündüğünüz bazı konularda harekete geçme dürtünüz çoğalabilir. Bunun yanında parasal konularla ilgili ani kararlar ve hareketlenmeler içinde olabilirsiniz. Sabırsızlığınızı destekleyecek bir hafta olduğu için ani kararlar size zarar verebilir. Eğer bu durumda kendinize hâkim olmazsanız bazı kayıplar yaşama ihtimaliniz olabilir. Tabii tüm bunlar yaşanırken iş hayatınızda daha önce fark etmediğiniz ya da bakmadığınız bir bakış açısı ile yeni farkındalıklar kazanabilmeniz de muhtemel. Bu sizin aslında ikili ilişkilerinizde özellikle uyuma dikkat etmeniz gerekiyor anlamına geliyor. Çünkü iş anlamında özellikle karşınıza bazı fırsatlarda çıkabilir. Yaşanacak gelişmeler kendinizi iyi hmenizde neden olabilir. Yakınlarınızda olan kişiler, kardeşleriniz ya da yakın arkadaşlarınızdan sizlere bazı destekler gelebilir. Maddi ya da manevi destekler. Zaten dolunayda sizi ikili ilişkilerinizde özenli davranmanız gerektiğini hatırlatacak. Sorunları büyüten bir dolunay olduğu için bu konularla ilgili sorunlarınız varsa gözünüzde, hayatınızda büyüyebilir. Bu yüzden bakış açınızın üzerine çalışın ve tek bir bakışın olayları çözemeyeceğini, farklı bakış açılarına ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Aksi takdirde işiniz ya da kariyerinizle alakalı bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bazı değişimlere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü iş hayatınızda inişli çıkışlı bir grafik var bu hafta karşınızda. Belki bu anlamda risk almanız gerekebilir. Özellikle aklınızda yeni bazı projeler var ve bunları hayata geçirmek istiyorsanız.

Başak ve Yükselen Başak Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta 1. evinizden etki alacaksınız. Siz ve ilişkileriniz, kendinizi hayata tanıtma şekliniz gündeminiz olacaktır. Bu anlamda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Özellikle kişisel ve ilişkileriniz anlamında. Mesela bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Özellikle de iş ve ilişkileriniz anlamında. Burada önemli olan her zamanki gibi değil, daha mücadeleci ve düzenli, itinalı davranmanız olmalı. Söz ağızdan çıkana kadar size aittir ama çıkınca kontrol sizde olmaz. Bu yüzden kendinizi kontrol ederek, söylemlerinize dikkat ederek bu haftayı tamamlamaya özen gösterin. Ani değişimler ve fırsatlar hayatınızda yeni gündemlerin oluşmasına sebep olabilecektir. Bu nedenledir ki, ani kararlar almamaya, fevri tepkilerde bulunmamaya özen gösterin. Hep bir c planınız olsun ve bu c planı orta yol bulma ile ilgili olsun. Bu yüzden objektif bakış açınızı kaybetmemek önemli. Resmin geneline bakarsanız özellikle para konularında olumlu etkiler alabilirsiniz. Buda sizin gelirinizi arttırmanın yolunu bulabileceksiniz anlamına geliyor. Ama eğer risk almanız gereken bir durumla karşı karşıya kalırsanız bu hafta sizi bu anlamda hiç desteklemeyecek bilginiz olsun. Bu yüzden riskli her türlü konudan uzak kalmalısınız. Ama kendinizi geliştirmek, daha iyi bir yönde evrimleştirmek için kişisel gelişiminize özen gösterebilirsiniz. Bu sizin hayatınızda kendinizi kısıtlanmış htiğiniz konularda özgürlük verecektir size. Bununla beraber her ne kadar dolunay size iş hayatınız ve çalışma koşullarında kısıtlanmışlık verecek olsa da, kariyerinizle alakalı yapacağınız adımlar, değişikler size artı olarak yansıyacak ve enerjini yükseltecektir. Dolunay zaten sizi yoran, üzen işle ve günlük hayatınızın içindeki konuları büyütecektir. önemli olan siz bu arada kendi sağlığınızı stabil hale getirin. Tartışmaları uzatmamaya, gerginlikleri azaltmaya yönelik bir düşünce ve eylem yapısında kalın.

Terazi ve Yükselen Terazi Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta 12. eviniz hareketlenecek. Yani, bilinçaltı konuları, ruh sağlığınız, gizli konular, sırlar gibi alanlarınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mesela sizi daraltan ne varsa, düşüncelerinizde sizi boğan, bilinçaltının derinliklerinde ilerlemenizi engelleyen ne varsa, tek tek ortaya çıkacak ve benimle ilgilen, beni çöz ve yoluna sağlıklı devam et diyecektir. Ama tabii isteyen ve ilgilenenler için geçerli. Sonrasında zaten duygu ve düşünceleriniz daha somut bir hale gelmek için kapı eşiğinde sizin onayınızı bekliyor olacaktır. Ayrıca eleştirel olma potansiyelinizde mevcut. Özellikle iş yapan, kişiler ani ve fevri kararlar almaması önemli. Çünkü değişkenliklerin hayatınıza bolca gelebildiği haftadasınız. Birde ani kararlar alırsanız, bunlardan sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki kişilerde sizden biraz anlayış bekleyecektir bu hafta. Bu yüzden relaks ve olayları ortada bırakan ama kontrollü davranan bir kimlikte hareket edin. Çünkü ilham perisi sizin yanınızda olacak desem yanlış olmaz sanırım. Ama planlarınızda sağlam adımlar attığınızdan, ayaklarınızın yere sağlam bastığından emin olmanız gerekiyor. Ve daha öncede dediğim gibi sizin baskıcı olmayan naif tavırlarınız bu dönemde sizin yolunuzu aydınlatacak ve birçok insanın ilgisini çekmenize fayda sağlayacaktır. Zaten dolunay geleceğinizi ilgilendiren konularda kararlar almanız konusunda olayları gözünüze sokacaktır. Önemli olan olaylara sakin yaklaşabilmeniz de yatıyor olacak. Çünkü kafanızı takar konuları gözünüzde, kafanızda büyütürseniz oldukça yorulacaksınız. Kendinizi gereksiz yormayın ki, özellikle çocukları olanlar çocukları ile ilgili konularda kriz yaşayabilirler. Bu yüzden sakin yaklaşımlar sizin ve hepimiz için gerekli.

Akrep ve Yükselen Akrep Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta etkileri hissedeceğiniz alanınız 11. eviniz sevgili akrepler. Yani özellikle gelecek planlarınız, sosyal çevreniz, grup çalışmalarınız olacaktır. Bu konularda hareketlenmeler ve bazı kararların içinde kendinizi bir anda bulabilirsiniz. Bu bir nevi sorumluluklarınızın da değişime uğrayacağı anlamına gelebilir. Bunlar uğraşlar, meşguliyetler olarak hayat bulabilir. Önemli olan size neyin yarar, neyin zarar vereceğine karar vermeniz aslında. Sizin için olumlu olan konulara yönelebilirsiniz.  Sosyal çevremizle ilgili, arkadaş gruplarıyla alakalı bazı konular karşınıza gelebilir. Önemli olan sakin kalmak, fevri olmamakta yatıyor. Bu da kendi içinize dönerek duygularınızın akacak yolu bulması için kendinizle ilgilenmenizde yatıyor. Tabii sadece sosyal çevrenizdeki arkadaş gruplarınız değil, ikili ilişkilerinizde mercek altında olacak. İnişli çıkışlı bir hafta bu anlamda sizin için. Belki de bu yüzden içinize dönmek, kendinizle baş başa vakit geçirme istekleriniz artabilir. Yine de kendinizi izole etmeyin gereğinden fazla. Çünkü bu haftanın enerjisinde size yeni arkadaşlıklar, farklı etkinliklerde var. Dolunayla beraber kariyer hayatınızda, toplum önündeki imajınızı keskinleştirmek, netleştirmek istekleriniz çoğalabilir. Bu hafta sizin iş ve aile hayatımız arasında iyi bir denge kurmanız gerekecek. Dengeyi kaybeder ya da kuramazsanız, en ufak bir sorunun büyümesine tanıklık edebilirisiniz. Sakin bir şekilde olayları kendi elinizde tutmanın yollarını bulun. Çünkü çalışma hayatınızda da bazı sorunlar olabileceği gibi, iş arkadaşlarınızla fikir ayrılıklarına düşebilir ya da ısrarcı tutumlar sergilenebilir. Kaldıramayacağınız hiç bir yükün, sorumluluğun altına bu hafta ve aslında hiç bir zaman girmeyin.

Yay ve Yükselen Yay Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta 10. evinizin etkilendiği, hareketlendiği bir haftadasınız sevgili yaylar. Yani, patronlar, kariyeriniz, toplum önündeki imajınız, iş hayatınız gündeminiz olacaktır. Bu konularda oldukça ciddi bir yaklaşımda bulabilirsiniz kendinizi. İletişiminiz güçlenecek sevgili yaylar. Bu sayede kendinizi daha rahat gösterebilecek, hatta iş arayanlar için bu özellik fırsata dönüşecektir. Evet, gündeminiz hareketlenecek ve siz hızlı kararlar almanız gerektiğini ve bunun önemini fark edeceksiniz. Hatta alacağınız kararlardan biri iş değiştirmek bile olabilir. Ama eğer ticaretle ilgileniyorsanız ani ve fevri kararlar size zarar verebilir. Zaten karşınıza güzel fırsatlar ve imkânlar çıkacaktır. Bunları değerlendirmekte isteyeceksiniz ama nasıl değerlendireceksiniz, sakinliğini koruyarak. Tüm bunları yapmak için önce sağlıklı olmak gerekir. Bu hafta beklenmedik sağlık sorunları karşınıza gelebilir. Çünkü yaşanacak dolunayla beraber duygusal anlamda zorlanmalar olabilir. Özelliklede düşüncelerinizin bulanıklaştığını hissedebilirsiniz. Böyle zamanlarda yapılacak en güzel hareket, meditasyon gibi spritüal konularla ilgilenmek ve bazı çalışmalar yapmaktır. Çünkü kafanızı neye takarsanız, dolunay o konuyu daha da büyütecektir. Aklınızda olan, hazırladığınız herhangi bir projeniz varsa onu yeniden yapılandırmak, eksiklerini tamamlamak adına doğru bir zaman olabilir. Çünkü dikkatinizden kaçmış bazı konuları şimdi fark etme potansiyeliniz yüksek. Yazışmalarınıza da bu ara dikkat edin. Çünkü iletişimin her türü için hassas bir dönem olabilir sizin için. Bu hafta Yay burcu için iletişimde denge önemli. Çünkü Dolunay sizlerin yakın çevre ve iletişim konularınızda daha görünür sonuçlar elde etmeye başlamanızı sağlıyor olacak.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta 9. eviniz gündem olacaktır sizler için. Yani eğitim, öğretim, felsefe, akademik ve hukuksal konular, medya, seyahat gibi birçok konu hareketlenmeye başlayacak sizler için. Hayat görüşünüz, inandığınız konular bu hafta daha ısrarcı bir tutum sergilemenize neden olacaktır. Bu hem iyi hem sıkıntılıdır. Eğer inançlarınız olumsuz anlamda etkilenir ve ters bir tarafa dönerse sizde, çevrenizdeki birçok kişide sıkıntı yaşayabilir. Özellikle akademik konularda çalışanlar, hukuksal konularda tez hazırlayanlar ya da önemli konu üzerinde çalışanlar için detaylı araştırmalar, titiz çalışmalar sizi bekliyor sevgili oğlaklar. Kariyerinizle ilgili güzel adımlarınızın ayak sesleri olacaktır bu çalışmalarınız. Çünkü kariyerinizde güzel gelişmeler sizi bekliyor. Ama bunun yanında para anlamında krizde yaşama ihtimaliniz olduğu için, gereksiz riskler almayın. Özellikle dolunay ortaklı kazançlarınız alanında ki sorunlarınızı büyüteceği için, elinizde olan kaynaklarınızı iyi yönetin ve sahip çıkın. Çünkü bir anda ne olduğunu anlamadığınız anda küçük bir sorununuzun büyümesi söz konusu olabilir. Ama bunun yanında kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler var demişken şunu da belirteyim ki, patronlarınızla, ya da sizin üstünüzdeki kişilerle yürüttüğünüz ya da yürüteceğimiz çalışmalarda fark edilme durumunu yaşayabilirsiniz. Diğer bir taraftan ise, çocuklarınızla, sevdiğiniz kişi ile ilgili sizin bir anlık parlamalarınızdan kaynaklanan sorunlarda yaşama ihtimallerimiz olabilir. Aslında her şeyden önce dikkat etmeniz gereken konu sakarlıklarınız olacaktır. Bu kazalara sebep olabilir. Mesela seyahat planı da yapabilirsiniz hatta oldukça keyifli de geçebilir. Sadece bütçenizi iyi planlamaya, harcamalarınızda abartıya kaçmamaya dikkat edin.

Kova ve Yükselen Kova Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta ortak kazançlarınızı ilgilendiren 8. evinizde oldukça hareketli zamanlar yaşayacaksınız. Buda, krediler, ödemeler, ameliyatlar, vergiler, eşinizin parası gibi birçok alanınızda etkili olacak enerjiler, sizin daha detaylı bir şekilde bazı şeyleri gözden geçirmenizi sağlayacaktır. Aslında sizin için verimsiz değil tam tersi bu konulardan keyif alabileceğiniz bir dönem sizin için. Bu konularla ilgili hızlı kararlar alacaksınızdır. Ama her ne olursa olsun, karar alacağınız konu hakkında iyi araştırma yapın, bilgi toplayın. Çünkü destek göreceğiniz çok kişi olacaktır çevrenizde. Gerçi bunun yanında sizi duygusal anlamda zorlayacak iniş çıkışlarınız olabilir. Bu da belki biraz içinize dönmek, yalnız zaman geçirme isteğinizi körükleyebilir. Ama arkadaşlarınızla geçireceğiniz zamanlar sizin toparlanmanıza yardımcı olacaktır. Tabii bunun yanında ikili ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Çünkü sorunların çanları bu alanda çalışıyor. Çünkü biraz belki baskı altında olabileceğiniz, nedenleri, niçinleri düşündüğünüz, bir şeyleri oturtmaya çalıştığınız zamanlar olabilir sizin için. Tüm bunları yapmaya çalışmanın sebebi, bugüne kadar görmediğiniz takdiri toplama mücadelesinden kaynaklanıyor olabilir. Eğer takdir toplamak istiyorsanız nasılsanız öyle davranın. Olmak istediğiniz gibi değil. Özünüzdeki gibi. Doğru olan gibi. Dolunay zaten sıkışık bir enerji verecek. Buda özellikle ikili ilişkilerinizde kişisel sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Daha çok partnerinizin parası, ortak gelirlerinizle ilgilenmenizde gerekebilir. Yani sorunlar varsa bu konularla ilgili biraz büyütecektir bu dolunay. Buda kendinizi anlatmak konusunda zorluklar demek oluyor. Bu yüzden relaks olun ve kafanıza tokadan başka bir şey takmayın.

Balık ve Yükselen Balık Haftalık Burç Yorumu

7. Eviniz hareketlenecek sevgili balıklar. Ortaklıklarınız, eş ile ilgili konular, evlilik konuları gündem olabilir. Hayatında kimse olmayanlar yeni biri ile tanışabilirler mesela. Kısacası bu ani ve hızlı bir şekilde olacaktır. Tepkilerinizi kontrol altında tutun, çünkü tepkisel hareketler var sizlerde bu dönem. Ortaklı bir iş yapıyorsanız bazı gelişmeleri de yaşayacaksınız. Adımlarınızı atarken ya da karar verirken cesur davranmanız gerekecek. Ve bu şekilde alacağınız kararların farkını yaşayacaksınızdır. Sizlerin hayatında iş anlamında olsun, ilişkiler anlamında olsun oldukça gelişmelerle dolu bir dönem. Parasal konularınız da ön planda olacak ve çevreden bu anlamda destek görebileceksiniz. Tabi yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun. Çünkü bu sizlerde kırılganlıklara sebep verebilir. Bu seferde bu kırılganlıktan kaynaklanan sorunlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında belki de fark edemediğiniz bazı düşmanca hareketlerin varlığını sezebilirsiniz. Böylelikle gizli kalmış bazı konularda su yüzüne çıkacaktır. Bunun önüne geçmek için olayların dışına çıkıp uzaktan kendinize ve çevrenizde olan olaylara bakabiliyor olmanız gerekir. Bunu yapabilmenin en kolay yolu ise, kendi yaşadığınız bir olayı sanki bir arkadaşınız yaşıyormuş da, sizin onu olumlu anlamda yönlendirmeniz gerekiyormuş gibi düşünün. Ona nasıl yol gösterirdiniz. Bu sizin olaya dışarıdan bakmanızı sağlayacaktır. Zaten dolunay bilinçaltınızdaki, sizi yoran ya da olumlu anlamda mücadele ettiğiniz konuları büyütecek. Bu yüzden soruna değil de çözüme odaklanın ki, çözümler büyüsün hayatınızda. Ve en önemlisi, çalışma koşullarınız, iş arkadaşlarınız ya da iş yapma şeklinizle ilgili dengeleri kurmaya çalışın. Sizin bu dönem oldukça tedbirli olmanız gerekiyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 16-22, AĞUSTOS, HAFTALIK, BURÇ, YORUMLARI...,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937