google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
16 Şubat 2018 - Cuma 16:17 Bu haber 7669 kez okundu
 
2118 YILINDAN GELDİĞİNİ SÖYLEDİ VE O FOTOĞRAFI KANIT GÖSTERDİ!
Alexander Smith isimli adam 2118 yılından geldiğini iddia ediyor. Alexander Smith'in elinde bir fotoğrafta bulunmakta.
YAŞAM Haberi
2118 YILINDAN GELDİĞİNİ SÖYLEDİ VE O FOTOĞRAFI KANIT GÖSTERDİ!

Bundan aylar evvel 2030 yılından geldiğini iddia eden gencin haberini şaşkınlıkta okuduk. Bir Youtube videosu ile ortaya çıkan Noah lakaplı genç, 2030 yılından geldiğini, bir zaman yolcusu olduğunu söylüyordu. Bu gencin bir takım iddiaları mevcuttu . Donald Trump'ın 2020'deki başkanlık seçimlerinde yeniden seçileceğini, Bitcoin’in daha çok kullanılacağını, 2021 yılına kadar yapay zekanın çok daha önemli bir yere sahip olacağını, insanların saatte 900 kilometre hızlara ulaşan elektrikli araçlar üreteceğini söyleyen genç adamın sarsıcı iddiası ise 2028 yılıyla ilgili söylemişti. İnsanoğlu bu yılda Mars’a ulaşmayı başaracak ve aynı zamanda zaman yolcuğunun keşfedildiği dünya kamuoyuna açıklanacağını iddia etmişti. Noah isimli bu genç daha sonra yalan makinası testine girdi ve testten geçti. Peki gerçekten zaman yolcuları var mı? Yeni bir Youtube videosu şimdilerde yeniden bu iddiayı gündeme getirdi ve dünyayı çalkaladı.

 

18
2118 yılından geldiğini söyledi ve o fotoğrafı gösterdi!

Alexander Smith adlı kişi 2118 yılından aldığı bir fotoğrafa sahip olduğunu iddia ediyor. YouTube'taki videosunda kendisinin zamanda yolculuk yapan ilk isimlerden birisi olduğunu söyleyen Alexander Smith, her şeyin 1981'de başladığını belirtiyor. Birçok kişi son dönemde geleceği gördüklerini iddia ediyor. Söylediklerine göre zaman yolculuğu mümkün. Ancak gelecekten gelen bu ziyaretçilerin azının kanıtı var. 

28
2118 yılından geldiğini söyledi ve o fotoğrafı gösterdi!

1981 yılından beri seyahat eden yaşlı adam, gizli bir CIA denemesinde yer aldığı için geleceğin neye benzediğini gördüğünü söyledi. YouTube'taki videoda, eski gizli servis operatörü, "CIA beni arıyor ve ben de saklanarak yaşıyorum" diye zaman yolculuğundan söz ederek hayatını tehlikeye attığını itiraf ediyor.
 


 
38
2118 yılından geldiğini söyledi ve o fotoğrafı gösterdi!

Smith, "2118 yılını çok gizli bir CIA misyonunun bir parçası olarak ziyaret ettim. Bildiğim kadarıyla, zaman yolculuğunun başarıyla tamamlandığı ilk zamanlardan biriydi. Geleceğe ve sonra da geçmişe gittim. Hepsi 1981 yılında yaşandı." dedi. 
 

48
2118 yılından geldiğini söyledi ve o fotoğrafı gösterdi!

Daha sonra videoda, adam hikayesine inanmayanların kaygılarını hafifletmek için geleceğe yönelik girişiminin kanıtını sundu. Adam, ceketinin cebine uzanıp yolculuğunu teyit etmeyi amaçlayan bir resim çıkardı. Dedi ki: "Bugün size gösterecek bir şeyim var. Bu resim 2118 yılında çekildi ve oraya gittiğim yer, şehirdi. Bu resmi nereden çektiğimi asla unutmayacağım. İçeri girmedim, şehrin dışındaydım."
 

58
2118 yılından geldiğini söyledi ve o fotoğrafı gösterdi!

Bulanık fotoğraf, her biri garip bir şekilde şekillenmiş bir dizi uzun yeşil binayı gösteriyor gibi görünüyor. Londra ya da New York gibi kalabalık bir şehir olmanın ötesinde, fotoğraftaki binalar çok yayılmış görünüyor. Bununla birlikte, kalitesiz fotoğraftan biraz daha fazla şey deşifre edilebilir.
 

68
2118 yılından geldiğini söyledi ve o fotoğrafı gösterdi!

Gizemli Bay Smith şunları ekledi: "Şu ana kadar sana bu fotoğrafı göstermek için beklemeyi seçtim, çünkü dünyanın görmek için hazır olup olmadığını bilmiyordum. Bu, geri alabileceğim bir geleceğin fotoğrafıydı. Zaman yolculuğunun sebep olduğu az miktarda bozulma var. Hükümet orijinal fotoğrafa el koydu, ancak benden almadan önce düzenlediğim kopyayı almayı başarmıştım."

 

78
 
2118 yılından geldiğini söyledi ve o fotoğrafı gösterdi!

Önümüzdeki yüzyılda dünyanın nasıl bir hale geleceğini ayrıntılandıran yaşlı adam, dünyanın nasıl göründüğüne, uzaylılarla yapılan temaslara, yeni bir dilin ortaya çıktığına ve iklim değişikliğinin korkunç boyutlara ulaştığına dair bazı iddiaları da sıralıyor. Smith ayrıca, "Yabancılar bizi ziyaret ediyor, dünyaya gelen akıllı uzaylılar var. İlk önce 21. yüzyılın ortalarında ziyaret ediyorlar" açıklamasında bulundu.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: 2118, YILINDAN, GELDİĞİNİ, SÖYLEDİ, VE, O, FOTOĞRAFI, KANIT, GÖSTERDİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937