google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
01 Nisan 2018 - Pazar 12:09 Bu haber 1455 kez okundu
 
AK PARTİ MYK'DA ERDOĞAN O SÖZLERE ÇOK KIZDI!
İBB Başkanı Mevlüt Uysal'ın geçtiğimiz günlerde 'Metroyu önce oy aldığımız yerlere götüreceğiz' yönündeki açıklamasının Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı AK Parti MYK'da gündeme geldiği ve Erdoğan'ın bu açıklamaya tepki gösterdiği ifade edildi.
GÜNDEM Haberi
AK PARTİ MYK'DA ERDOĞAN O SÖZLERE ÇOK KIZDI!

İSTANBUL yönetimi ve belediye başkan adaylarına özel önem veren AK Parti’de il ve ilçe yönetimlerine ilişkin çalışma, tamamlanma aşamasına geldi.

Hürrtiyet'ten Nurat Babacan'ın haberine göre, İstanbul’un 34 ilçesinde yönetimlerin yarıya yakının yenileneceği belirtilirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilat başkanlığı tarafından yürütülen ‘ilçe başkanı mülakatlarına’ bizzat katıldığı öğrenildi.

ERDOĞAN'DAN O SÖZLERE SERT TEPKİ!
MYK’da İstanbul’daki çalışmalar aktarılırken, Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ınMetroda önceliğimiz oy veren yerler olacak” sözleri de gündeme geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu sözlere sert tepki göstererek, “Böyle şey olur mu, hizmeti oy verene göre ayırmak ne demek? Biz belediye başkanıyken böyle mi yapıyorduk? Hizmetlerimizi oy verenler vermeyenler diye ayırabilir miyiz?” dediği öğrenildi. Bunun üzerine Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, “Ben de kendisine ‘bu sözler doğru olmadı’ dedim. O da üzüldü ‘Ağzımdan kaçtı’ dedi” diyerek araya girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da “Ağzından kaçma olur mu ya? Sonra bunun bedelini ödüyoruz” diyerek tepki gösterdiği belirtildi.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, MYK'DA, ERDOĞAN, O, SÖZLERE, ÇOK, KIZDI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937