google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
06 Kasım 2021 - Cumartesi 11:27 Bu haber 6789 kez okundu
 
AKREP YENİAYI VE BURÇLARA ETKİSİ...
Astrolog, yazar Filiz Cansever 5 Kasım'da gerçekleşen Akrep Yeniayı ve bu yeniayın burçlara olan etkisini haberdesifre.com'a anlattı.
YAŞAM Haberi
AKREP YENİAYI VE BURÇLARA ETKİSİ...

5 Kasım'da Akrep yeniayını yaşamaya başlayacağız. Diyen Astrolog, yazar Filiz Cansever Haber Deşifreye Akrep Yeniayını ve burçlara olan etkisini anlattı. Astrolog Cansever, "Bu yeniayda Uranüs’te eşlik edecek ve bize ani gelişebilecek olayları, değişecek planları, önemli başlangıçları anlatacak. Ama ani dedik ya, siz mantığı elden bırakmadan sezgilerinize de kulak verin ki zor durumda kalmayın. Allahtan Merkür’ün akrepte olması daha derin düşünerek karar vermemizi destekleyecek. Araştırmalarımızı yapabilir, başlamamız gereken işlere bu dönemde başlayabiliriz. Akrep gizli olanı araştırmayı sever. Bu en önemli özelliği yüzeysel olmaktansa olayın inceliğine bakmamızı sağlayacak." dedi.

Koç ve Yükselen Koç

Bu yeniay sizin 8. Evinizde gerçekleşiyor. Gelir giderler, ortak kazançlarınız, hayata bakış açınız, vergi nafaka, prim gibi ödemelerinizde bazı değişik şartlar gerçekleşebilir. Yani bazı planlarınızı değiştirmek yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Ortak kazançları ve eşin parasını da ilgilendiren bir ev olduğu için, hiç ummadığınız bir harcaması ya da beklenmedik yerlere yatırımlar da söz konusu olabilir. Eşinizden güzel destekler alabilirsiniz.  Ama her ne olursa olsun fikir üretmek, uygulamak adına destekleyici görünüyor. Sadece sizi zorlamalarına yanlış yönlendirmelere karşı dikkatli olun derim. Hayatınız da bazı maddi imkânlarınızda devrim niteliği taşıyabilir. Bunu birazda Uranüs’e borçlu olacaksınız. Ama düşünmeden değil mantığınızla karar almaya çalışın ki uzun vadede zararlı çıkmayın.

Boğa ve Yükselen Boğa

Akrep yeniayını 7. Evinizde yaşayacaksınız sevgili boğalar. Yani ikili ilişkileriniz, ortaklarınız, anlaşmalarınız ve sözleşmeleriniz gündeminizde diyebiliriz. İlişkilerinizde yeni adımlar atabilir, hayatınıza yeni kişiler girebilir, hatta bazı ilişkilerinizi farklı fikirleriniz doğrultusunda bitirebilirsiniz. Çünkü bu dönem sizin artık ben böyle istiyorum dediğiniz bir dönem. Yani hayatınızda bazı dengeler değişebilir. Ortaklarınızla alakalı kendi özgür doğanızı korumak adına fikir tartışmaları da yaşama ihtimaliniz var. Farklı ve alışık olmadığınız tarzda kişilerle ortaklık kurmakta isteyebilirsiniz. Ama yanlış yönlendirilmelere dikkat edin. Uranüs’ün etkisi ile kendinizde değişe gitme dürtünüz olabilir. El frenine sıkı aslın, araştırın, sorun, öğrenin ki zararlı çıkmayın bu durumdan.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sizin 6. evinizde etkili olacak akrep yeniayı. Yani iş hayatınız, iş koşullarınız, iş arkadaşlarınız, sağlığınız ve günlük hayatın rutinleri gündeminizde demektir bu. Bu durumda iş hayatınız hızlanırken yeni projelere başlayabilir, para kazançlarınızı farklı kaynaklardan da edinebilirsiniz. Artık daha hızlı ve "ay ne kadar boş zamanım var" diyemeyeceğiniz bir iş temponuz olabilir. Daha digital bir iş de yapabilirsiniz. Tabii sizde iş anlamında kullanılmamaya dikkat edin. Belki de bugüne kadar bazı konularda önünüzün kesildiğini, size imkânlar ve olanaklar sağlanmadığını düşünüyorsanız yeni ve farklı değişimler ve düzenlemelerle bunun telafi edilmesi de mümkün. Bu sizi planlarınızı kendinizi korumak adına nasıl yapabileceğiniz konusunda eğitecek ve olgunlaştıracaktır. Bir de sağlığınıza dikkat edin. Uranüs’ün etkisi sizi bilinç düzeyinin daha derininde zorlayabilir. Sırlarınıza dikkat edin ve sırlarınızı kimse ile bu dönemde paylaşmayın.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bu yeniayda 5 eviniz etkilenecek sevgili yengeçler. Yani aşk hayatınız, kreatif çalışmalarınız, aileden gelen kazançlarınız, hayata karşı duyduğunuz neşe, keyif ve çocuklarınız sizi bu zamanlarda ilgilendiren konularınız olacaktır. Aşk hayatınız ve özel hayatınız arasında denge kurmanız önemli. Hayatınıza yeni biri girecekse bunun çevrenizden ve ailenizden gelecek olan tepkilere de maruz kalması olabilir. Çünkü biraz marjinal kişiler bu dönem dikkatinizi çekebilir. Bunun dışında ailenizden güzel destekler alabilirsiniz. Ve bu sayede sizi neşelendirecek konulara vakit ayırabilirsiniz. Uranüs’ün etkisi ile Sosyal çevrenizden gelecek bazı kişiler sizi zor durumda bırakabilir. Kabul görmeyen kişilere karşı dikkatli olun derim.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bu yeniay sizin 4 evinizde etkili, olacak. Yani aile, ev, ebeveynler, arazi, öz güven gibi konularınız gündeminizde demektir bu. Bu konularla ilgili ani ve beklenmedik bazı değişim ve dönüşümler olabilir hayatınızda. Mesela aile hayatınızla ilgili zorlandığınızı düşündüğünüz konularda çözümleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Ev değişikliği de söz konusu olabilir. Ev alabilirsiniz ya da mevcut evinizi elden çıkartarak sürpriz başka bir ev sahibi olabilirsiniz. Sizde aileniz ve özel yaşantınız arasında denge kurmanız gerekecek. Aile demişken köklerinizde bu evin konusu olduğu için soy ağacınızı çıkartmak isteyebilir ve bununla alakalı şaşkınlıkla bile yaşayabilirsiniz. Ama patronlarla aranızda olacak herhangi bir sorun için sakin ve mantıklı olmaya özen gösterin. Bu Uranüs’ün etkisi olabilir sizin hayatınızda. Ani değişimlere söylemlere karşı dilinizin kemiği olsun.

Başak ve Yükselen Başak

Bu yeniay sizin 3. Evinizde etkili olacak sevgili başaklar. İletişim, seyahat, eğitim, kardeşler, kuzenler, yakın arkadaşlarınız sizin gündeminizde. Özellikle araba ya da eğitim almak isteyen başaklar bunu gerçekleştirebilirler. Ama şöyle de bir durum olabilir, sizin istediğiniz gibi değil de biraz daha farklı olabilir bu durum. Burası iletişim evi olduğu için kendi düşüncelerinizin sizi nasıl geride tuttuğunu da bu dönem fark edebilirsiniz. Yani düşünce yapınızda da dengeler değişecek. Artık geleneksel olan fikirlere tepki bile verebilirsiniz. Belki yurt dışında teklif bile alabilirsiniz. Eğer yazmaya meraklı iseniz ve bir kitap hayaliniz varsa bu dönem bunu eyleme koymak için ilk adımlarınızı atın. Uranüs’ün etkisi ile ani fikir değişlerine karşı temkinli olun. Çok farklı, marjinal fikirler aklınıza gelebilir, uygulamak isteyebilirsiniz ama aklı süzgecinden geçirin ki sonrasında zararlı çıkmayın.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sizin 2 evinizde gerçekleşecek bir yeniay yaşayacaksınız sevgili teraziler. Yani para kaynaklarınız ve kazançlarınız farklılıklar gösterirse hiç şaşmayın. Yani imkân ve olanaklarla karşılaşabilirsiniz. Eğer kendi düşünce yapınızdan ötürü bazı kazançları elde edemediyseniz işte şimdi bunları fark edip dönüştürme imkânına sahip olabilirsiniz. Buda sizin özgüveninizi yükseltebilir. Para kazanma koşullarınız değişiyor sevgili teraziler. Artık paraya daha farklı bir gözle, bakış açısı ile yaklaşabilirsiniz. Hiç ummadığınız alandan para sizi bulabilir. Ama gelirinizin ve buna karşı gelen giderinizin dengesini iyi kurmanız gerekecek. Çünkü gereksiz harcamalara da çok açıksınız. Bunun en büyük nedeni de Uranüs’ün etkisi olacaktır. Ani karar vermektense düşünerek hayatta yolunuza devam edin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bu yeniayın başkahramanı sizsiniz sevgili akrepler. Burası kendinizi çevrenize nasıl sunduğunuzu anlatan, kişiliğinizi, karakterinizi nasıl sergilediğinizi gösteren bir evdir. Ve tabi bu anlamda kendinizde oldukça değişim gerçekleştirebilirsiniz. İstemediğiniz, sizi rahatsız eden birçok yönünüzü törpüleme şansınız olacak ve yepyeni bir benle hayata devam edebilme cesaretiniz olacak. Eğer dış görünüşünüzde değişim düşünüyorsanız sizler için tam zamanı.  Bununla beraber yaşam standartlarınız, hatta yaşadığınız yer bile değişebilir. Tam karşısı ilişkiler eviniz. Bu da demektir ki, ani bitişler ya da başlangıçları eş ve ortaklarınızla yaşayabilirsiniz. Bu kararları alırken zorlanmalarınızda mümkün.  Bunu Uranüs tetikleyecektir. Çünkü ilişkiler evinden size ani ve ön görülemez fikirler ve değişimler sunmak isteyecektir. Ama değişimlere de hazır olun. Hobileriniz varsa onlardan da para kanamaya başlayabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Bu yeniay sizin 12. Eviniz olan bilinçaltında gerçekleşiyor. Burası ruhsal sağlığınızı, rüyalarınızı, sırlarınızı yönetir. Buda demektir ki gündeminiz birazda bu konular olacak. Kendinizde bugüne kadar fark edemediğiniz konuları fark edebilirsiniz. Belki de farkındaydınız ama nasıl yapacağınızı bilmiyordunuz. Üzerinde derinlemesine düşünmediğiniz konular olabilir bunlar. Artık sizi engelleyen bu fikirleriniz dönüşeme oldukça açık olacak.  İşte şimdi bazı mistik konula size yardımcı olacaktır. Günlük hayatınız ve iş hayatınız bu dönemde biraz zorlayıcı olacak olsa da üstesinden gelebilmeniz mümkün olacaktır. Tabi eğer Uranüs’ün etkisini fark eder ve ani harekete geçmeden mantığınızı kullanıp, sabırla yolunuza devam ederseniz. Önemli olan olayları akışına bırakmak ve anda kalmak olmalı. Çünkü zihinsel anlamda karşınızda birçok şey belirecektir. Bunları değerlendirmek maneviyata verdiğiniz değer oranında değişecektir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bu yeniay sizin 11. Evinizde gerçekleşiyor sevgili oğlaklar. Yani sosyal çevreniz, kariyerden gelen kazançlarınız, kurumsal konular gündeminizde. Kazançlarınız konusunda neden engelliydiniz, sizi durduran kimdi? Belki de kendinizdiniz. İşte şimdi bunları fark edip dönüştürme yeteneğine sahip olacaksınız. Tabi ayrıca yeni arkadaşlıklar hayatınıza girebileceği gibi, elemelerde yapmanız mümkün. Sosyal çevrenizden bir aşk sizi bulabilir ama pekte hayrınıza olmayabilir. Çünkü bunlar sıra dışı ve alışık olmadığınız grup içinden birileri olabilir. Tabii bunu Uranüs size getirecek. Bu nedenle ayağınız yere sağlam bassın ve ona göre hayatınızı planlamaya çalışın. Aslında bu sizin iletişim şeklinizin de değişmesine sebep olabilir. Kariyer hayatınızda dolduruşlara gelmemeye dikkat edin. Ayrıca kendinize yeni hedefler belirleyebilir ya da mevcut hedefinizde bazı değişimlere gidebilirsiniz. Sosyallik anlamında hiç olmadığınız kadar önde olabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Sizin 10. Evinizde gerçekleşecek bir yeniay yaşayacaksınız. Patronlarınız, kariyeriniz, işiniz, hedefleriniz sizin de gündeminizi oluşturacak. Yeni iş teklifleri alabilir, yeni işe başlayabilir ya da proje teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Belki de iş yapma şekliniz değişecektir. Koşullarınızda değişimler olacaktır. Ama bunun iyi yönetilmesi, işe ağırlık vererek evi ihmal etmemeniz gerekecektir. Çünkü aile hayatınızla alakalı zorlu bir süreciniz olabilir. Çünkü Uranüs sizi 4. Evinizden sıkıştıracak ve değişimi tetikleyecektir. Bir anlık kararlarla yolunuza devam etmeyin. Sorumluluklarınız artacaktır. Buda stersi yanında getirebilir. Bunu yönetebilirseniz kazançlı çıkabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Sizlerin 9. Evinde etkili olacak bir yeniay bu. Eğitimler, seyahatler, yabancı kültürler, hukuki konular, iletişim, medya, inançlarınız ve uzak akrabalarınız üzerinde etkili bir dönemdesiniz. Yabancı kültürden kişiler hayatınıza girebilir ya da yabancı ülkeden iş ev ticaret teklifi alabilirsiniz. Sizi engelleyen inançlarınız değişime başlıyor sevgili balıklar. Değiştirebilen kişiler iş hayatlarında da istediklerini elde edebilirler. Ama mantık ve duygu arasında kalabileceğiniz zamanlarınız da olacaktır. Bu dönem biraz meleksi fısıltılar dediğim iç sesinizi dinlemeniz gerekecek. Ayrıca eğitim, seyahat gibi konularınızda gündeminize gelebilir. Sizi ileriye taşıyacak ve yarar göreceğiniz bir eğitime başlayabilirsiniz. Uranüs’te sizi 3 eviniz olan iletişim ve kardeşlerden vuracak ve ani tepkilere neden olacaktır.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKREP, YENİAYI, VE, BURÇLARA, ETKİSİ...,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937