google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
10 Ağustos 2018 - Cuma 11:53 Bu haber 2611 kez okundu
 
ALMAN BASININDAN TÜRKİYE EKONOMİSİYLE İLGİLİ ŞOK SÖZLER
Dolardaki dalgalanmanın ardından Alman gazetelerinde "Türk ekonomisinin durumu" başlığıyla çıkmaya başladı. Almanya "Türkiye bize muhtaç, yardım istemeye gelecek." planları yapıyor.
GÜNDEM Haberi
ALMAN BASININDAN TÜRKİYE EKONOMİSİYLE İLGİLİ ŞOK SÖZLER

Rahip Brunson'un serbest bırakılması için her türlü yaptırımı ve elindeki tüm kozları kullanan ABD, "Rahibi verin her şey normale dönsün" mesajını vermeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Almanya'ya yapacağı ziyaret, dolardaki dalgalanmanın ardından Alman basınında "Türk ekonomisinin durumu" başlığıyla çıkmaya başladı.

Yaşanan dalgalanmadan kendine pay çıkarmaya çalışan Almanya'nın gazetelerinden Berliner Zeitung ise "Türkiye Almanya'dan yardım isteyecek. Türkiye ekonomik krizin eşiğinde sendeliyor. Türkiye Cumhurbaşkanı yardıma ihtiyacı olduğu için Berlin'e geliyor." dedi ve ekledi:

ALMANYA OTOKRAT LİDERE YAKINLIK GÖSTERMESİN:"Ortadoğu ile Avrupa arasındaki en önemli tampon bölge olan Türkiye'nin istikrarsızlaştırılmasını kimse arzulayamaz. Yine de Almanya Cumhurbaşkanı'nın otokrat lidere yakınlık göstermekte acele etmesi yadırganacak bir durum."

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: ALMAN, BASININDAN, TÜRKİYE, EKONOMİSİYLE, İLGİLİ, ŞOK, SÖZLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937