google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
19 Temmuz 2016 - Salı 18:32 Bu haber 2845 kez okundu
 
ANN TAYLOR MARKA SAATLER MODASAAT.COM'DAN ALINIR!
Hobileriniz ya da kişiliğiniz saatinizden okunsun istiyorsanız modasaat.com'a uğrayın!
MODA Haberi
ANN TAYLOR MARKA SAATLER MODASAAT.COM'DAN ALINIR!

Tarz bir bütündür. Tarzınızda yer alan parçalar önce birbiri ile uyumlu daha sonra da sizin kişiliğiniz ile paralel parçalardan oluşmaktadır. Tarzınızın kişiliğinizi yansıtması gerektiğine inanan Nautica markası özellikle denizcilik ve spor ile ilgili kişiler için saat modelleri üreterek kişiliğinizle paralel parçaları tarzınıza eklemenize olanak tanımaktadır. Bir kişi ile henüz hiç konuşmadan kıyafet seçimi, kullandığı aksesuarlar ile onun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Kişilerin kıyafetleri için seçtiği desenler ve motifler bile kişilikleri ile ilgili ipuçları yansıtırken kullandığı aksesuarların aynı görevi üstlenmesi oldukça doğal karşılanmaktadır. Siz de hobileriniz ya da kişiliğiniz saatinizden okunsun istiyorsanız bu marka saat modelleri tam size göre. 

Tarz oluşturmak modern parçalarla kendinizi yansıtmanın yanı sıra yaratıcılığınızı konuşturmak için de oldukça açık bir alandır. Hiç olmayacak parçaları zekice kombin yaparak farklı bir tarz oluşturabilir ve böylece farkınızı daha açık bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Klasik parçalardan vazgeçemeyenler için Timex saatleri modernize edilmiş görüntüleri ile birçok değişik modele sahiptir. Eski tip saatleri yeni ve modern bir görünüm ile kolunuzda taşımaktan zevk alıyorsanız bu markaya ait ürün yelpazesinde kendiniz için birçok güzel model bulabilirsiniz. Klasik modellerin yanı sıra şık ve spor modeller ile de adından sıklıkla söz ettiren marka hemen her tarz için uygun modelleri ile hemen her kesime hitap etmekte ve beğeni toplamayı başarmaktadır. 

Saat dendiğinde ilk olarak akla erkek kombini geliyor olsa da bayanlar için de kol saati tarzı tamamlayan önemli unsurlardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Ann Taylor’un bayanlar için üretmekte olduğu minimal çizgilere sahip modern çizgileri ile dikkat çekmekte olan saatleri bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Dışarı çıkıp saatlerce kendinize uygun aksesuarı arayacak vaktiniz olmadığından şikayet ediyorsanız tek tıkla http://www.modasaat.com/kategori/ann-taylor.aspx adresinden onlarca modele ulaşabilir ve aralarından dilediğiniz modeli yine tek tıkla dakikalar içerisinde sipariş verebilirsiniz. Kol saatiniz kişiliğiniz hakkında büyük ipuçları verecek nitelikte olabilir bu sebeple kendinize uygun kol saatini seçerken çizgileri ve karakteri ile sizi tamamlıyor olmasına özen göstermelisiniz.

Kaynak: Editör: HABER DEŞİFRE
Etiketler: Hobileriniz, ya, da, kişiliğiniz, saatinizden, okunsun, istiyorsanız, modasaatco
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937