google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
01 Mayıs 2017 - Pazartesi 13:55 Bu haber 1731 kez okundu
 
'ARTIK YOKUM' DİYEN ŞAMİL TAYYAR'DAN YENİ AÇIKLAMA
AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, son KHK'lar sonrası yaptığı "pes ettim! artık yokum" çıkışının ardından bir açıklama daha yaptı.
GÜNDEM Haberi
'ARTIK YOKUM' DİYEN ŞAMİL TAYYAR'DAN YENİ AÇIKLAMA

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, "pes ettim, artık yokum" açıklamasının ardından istifa edeceği yönündeki söylentileri yalanladı.

Hafta sonu yayınlanan iki KHK'nın ardından "FETÖ halen iş başında, herkes kör ve sağır, mücadele raydan çıktı, AK Parti eliyle AK Parti’nin altı oyuluyor, yazıklar olsun. Pes ettim, artık yokum” diyen AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’dan yeni bir açıklama geldi.

İSTİFA MİLLİ İRADE VE DAVAYA İHANETTİR

“Kırgınlığım partimin iç meselesidir" diyen Tayyar, "İstifa milli irade ve davaya ihanettir. Rabbim birliğimizi daim kılsın. Hainler, kriptolar sevinmesin" ifadelerini kullandı.

Tayyar'ın "Pes ettim, artık yokum." şeklindeki mesajları 'istifa mı edecek?' sorusunu gündeme getirmişti.

METİNER'DEN YANIT: REİS VAROLDUĞU SÜRECE SORUN YOK

AK Parti Milletvekilli Mehmet Metiner de Tayyar'a şu yanıtı vermişti: "Şamil kardeşim pes etmek ne demek? Bize yakışır mı hiç yokum demek? Reis varolduğu sürece sorun yok. Ölümüne arkasındayız Reis'in."

 

"Reis hiç kimsenin mücadelemizi raydan çıkarmasına ve partimizin dibini oymasına asla izin vermez. Reis'e bağlılığımız ve güvenimiz tam.''

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: 'ARTIK, YOKUM', DİYEN, ŞAMİL, TAYYAR'DAN, YENİ, AÇIKLAMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937