Haber Detayı
30 Mayıs 2017 - Salı 11:16 Bu haber 796 kez okundu
 
BAŞKAN ORHAN'DAN TERAVİH BULUŞMALARI...
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Ramazan ayı dolayısıyla geleneksel hale getirdiği teravih buluşmalarını sürdürüyor.
YEREL HABER Haberi
BAŞKAN ORHAN'DAN TERAVİH BULUŞMALARI...

HABERDESİFRE.COM - ERZURUM Erzurum Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, geleneksel hale getirdiği ramazan istişarelerini sürdürüyor. Huzur ve bereket iklimi olan ramazan ayının manevi atmosferine uygun çalışmalarıyla dikkat çeken Başkan Orhan,bu yıl da bir dizi etkinlikler gerçekleştiriyor. AK Parti Aziziye ilçe teşkilatı ve belediye meclis üyeleriyle Dadaşkent ile Ilıca’da dönüşümlü olarak hergün farklı bir camide teravih buluşmaları gerçekleştiren Başkan Orhan, namaz sonrası da vatandaşlarla istişare ediyor.

HİZMET UFKUMUZU GÜNCELLİYORUZ

Ramazan ayının manevi hazzını vatandaşlarla birlikte yaşamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Orhan, rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan ramazanın Erzurum’da farklı bir iklimde idrak edildiğini söyledi. Göreve başladıktan sonra geleneksel hale getirdikleri teravih buluşmalarını da sürdürdüklerinin altını çizen Başkan Orhan, “Teşkilatımız ve meclis üyelerimizle birlikte dönüşümlü olarak Ilıca ve Dadaşkent’te hemşehrilerimizle buluşuyoruz. Yaptıklarımızı anlatıyor, planladıklarımızı paylaşıyoruz. Hemşehrilerimizin beklentilerini ve taleplerini dinliyoruz. Oldukça verimli geçen istişarelerde hizmet ufkumuzu güncellememize vesile olan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

RAMAZAN DOLU DOLU GEÇECEK

Ramazan ayında yapacakları programları da ilçe halkıyla paylaşan Başkan Orhan, bu yıl dördüncüsünü düzenleyecekleri geleneksel sokak iftarında yine ilçe halkıyla gönül sofrasında buluşacaklarını kaydetti. Aynı zamanda dayanışma ve paylaşma ayı olan Ramazan ayında zengin ile fakir arasında gönül köprüsü de kurduklarını dile getiren Başkan Orhan, yoksulun yüzünü güldürme noktasında azami gayret sarf ettiklerini vurguladı. Çat kapı iftarlarıyla sofralara konuk olacağını da dile getiren Başkan Orhan, ramazan ayının manevi atmosferine uygun bir dizi çalışmalar yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör: HABER DEŞİFRE
Etiketler: BAŞKAN, ORHAN'DAN, TERAVİH, BULUŞMALARI...,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAŞKAN ORHAN'DAN TERAVİH BULUŞMALARI...
BAŞKAN ORHAN'DAN TERAVİH BULUŞMALARI...
BAŞKAN ORHAN'DAN TERAVİH BULUŞMALARI...
BAŞKAN ORHAN'DAN TERAVİH BULUŞMALARI...
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937