google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
20 Temmuz 2015 - Pazartesi 11:58 Bu haber 1822 kez okundu
 
BAŞKAN BULUTLAR: TOPLUMUN İSTEKLERİNE ASLA KAYITSIZ KALAMAYIZ!
Erzurum Palandöken Belediyesi olarak toplumun isteklerine asla kayıtsız kalmayacaklarını vurgulayan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, "Daha önce Camilerimiz den gelen talepler doğrultusun da ilçemiz de birçok camimizin bahçelerine asfalt serimi ile andız taşı dizdik ve çevre düzenlemeleri yaptık." dedi.
YEREL HABER Haberi
BAŞKAN BULUTLAR: TOPLUMUN İSTEKLERİNE ASLA KAYITSIZ KALAMAYIZ!

HABERDESİFRE.COM-ERZURUM Erzurum’un Palandöken İlçe Belediyesi tarafından başlatılan sıcak asfalt döküm çalışmaları ilçede bulunan hastanelerin bahçeleriyle devam ediyor. Palandöken İlçesi sınırları içerisin de bulunan Erzurum Nihat Kitapçı Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi ile Erzurum Nene Hatun Kadın Doğum Hastanesi Bahçelerine sıcak asfalt serimini gerçekleştirdi. Yaz sezonuyla birlikte başlattığı sıcak asfalt serimi çalışmalarını Okul, Cami bahçelerin den sonra Hastanelerin bahçeleriyle devam eden Palandöken Belediyesinin bu çalışmalar vatandaşlar tarafından takdir toplarken çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, ilçe genelinde sürdürülen sıcak asfalt çalışmalarının yıl boyunca belirledikleri program dahilinde devam edeceğini söyledi. Yaz ayları ile birlikte start verdikleri sıcak asfalt çalışmasının altyapısı tamamlanan ve öncelik arz eden cadde ve sokaklar tespit edilerek devam ettiğini belirten Başkan Bulutlar, “Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz ilçe genelinde sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Altyapı sorunu çözülen ve sıcak asfalt ihtiyacı duyulan bölgeleri öncelikli olarak belirleyen ekiplerimiz program dahilinde cadde ve sokaklarda asfalt döküyorlar. Hizmet kalitesini ön planda tuttuğumuz sıcak asfalt çalışmasının uzun vadede yükü taşıyacak kalitede olması vatandaşlarımızı da memnun ediyor.

TOPLUMUN İSTEKLERİNE ASLA KAYITSIZ KALAMAYIZ

Erzurum Palandöken Belediyesi olarak toplumun isteklerine asla kayıtsız kalmayacaklarını vurgulayan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar,” Daha önce Camilerimiz den gelen talepler doğrultusun da ilçemiz de birçok camimizin bahçelerine asfalt serimi ile andız taşı dizdik ve çevre düzenlemeleri yaptık. Sonra Okullarımız dan gelen talepler doğrultusun da onlarca okulumuzun bahçesini asfaltladık ve çevre düzenlemelerini yaptık. Son olarak İlçemiz de bulunan şehrimizin de en yoğun bir şekilde kullandığı Erzurum Nihat Kitapçı Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi ile Erzurum Nene Hatun Kadın Doğum Hastanesi Bahçelerine sıcak asfalt serimini gerçekleştirerek çevre düzenlemelerine başladık. Bu çalışmalardan ötürü tüm ekiplerimize, bize anlayış ve sabır gösteren hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erzurum, Palandöken, Belediyesi, olarak, toplumun, isteklerine, asla, kayıtsız,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937