google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
07 Mayıs 2018 - Pazartesi 11:17 Bu haber 2433 kez okundu
 
BAYAN POPO UNVANI ALAN ÇİNLİ QİAN SOKAĞA ÇIKAMIYOR!
Çin'in kuzeydoğusunda bulunan Shenyang şehrindeki En Güzel Kalçalı Kadın Yarışması düzenledi. Yarışmanın birincisi olan 19 yaşındaki Gao Qian, 'Bayan Popo' unvanını aldı. Ancak Qian, Daily Mail'e yaptığı açıklamada; Sokağa taytla çıkamadığını belirtti.
DÜNYA Haberi
BAYAN POPO UNVANI ALAN ÇİNLİ QİAN SOKAĞA ÇIKAMIYOR!

(China) Çin'in kuzeydoğusunda bulunan Shenyang şehrindeki 'En Güzel Kalçalı Kadın' Yarışması düzenledi. Yarışmanın birincisi olan 19 yaşındaki Gao Qian, 'Bayan Popo' unvanını aldı. Ancak Çinli Qian, Daily Mail'e yaptığı açıklamada, sahip olduğu vücut hatlarının hayatında bazı zorluklara yol açtığını, sokakta tayt giyemediğini ve insanların tayt giydiği zaman etrafına toplanıp bakışlarını kalçasına diktiğini ifade etti.

Qian, ayrıca bir keresinde sokaktayken, bir erkeğin, kız arkadaşının yanında kalçası hakkında övgülerde bulunması nedeniyle, gözleri önünde tartıştıklarını ve bu nedenle çok utandığını itiraf etti.

Spor tutkunu olan Qian, bu vücuda nasıl kavuştuğu hakkında da bilgiler verdi. Ölçülerini korumak için günde 6 saat squat yaptığını söyledi. Qian "Sonuçlardan çok memnunum, ne kadar zorlaşırsa zorlaşsın egzersiz yapmaya devam edeceğim." diye de ekledi.

Yarışmaya katılması konusunda ailesinin de destek verdiğini vurgulayan Qian "Babam yarışmaya başvurduktan sonra bana çok cesaret verdi. Ailem de bunun iyi bir şey olduğunu düşünüyor" ifadelerini kullandı. Qian, gelecekte Brezilya'da düzenlenen benzer bir yarışma olan 'Miss BumBum'a da katılmayı hayal ettiğini söyledi.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: BAYAN, POPO, UNVANI, ALAN, ÇİNLİ, QİAN, SOKAĞA, ÇIKAMIYOR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937