Haber Detayı
30 Ağustos 2017 - Çarşamba 16:10 Bu haber 1817 kez okundu
 
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK KRİZ! FUTBOLCULAR AYAKLANDI
Geçen sezon kazanılan şampiyonlukla 3. yıldızı takan Beşiktaş'ta kişi başı 300 bin TL olan şampiyonluk primlerinin hala yatırılmaması sıkıntı yarattı.
SPOR Haberi
BEŞİKTAŞ'TA BÜYÜK KRİZ! FUTBOLCULAR AYAKLANDI

Son 2 sezonu mutlu sonla noktalayan Beşiktaş'ta geçen sezonun şampiyonluk primlerinin halen ödenmemesinin sıkıntısı yaşanıyor.

Habertürk'ün haberine göre, Bugüne kadar maddi konularda oyunculara karşı bütün sorumluluklarını yerine getiren Fikret Orman yönetimi, son şampiyonluğun primleri için ise kaynak bulamadı.

YABANCILAR PRİMLERİ İSTİYOR

 

Adam başı 300 bin TL olan primlerin en geç sezon başlarken ödeneceğini hesaplayan oyuncular ise umduğunu bulamadı. Özelikle yabancı oyuncuların konuyu sık sık dillendirmeye başladıkları ve "Şampiyonluk primi normalde sezon sonu ödenir. Yönetim iyi niyetle çalışıyor. Bugüne kadar bütün sorumluluklarını da yerine getirdiler. Ama şampiyonluk primleri konusunda hiçbir açıklama yapılmadı. Hak ettiğimiz paraları almak istiyoruz. Yönetimin bu sorunu bir an evvel çözeceğini umuyoruz" dedikleri öğrenildi.

ORMAN SÖZ VERDİ

Başkan Fikret Orman ile teknik direktör Şenol Güneş arasında yapılan son toplantıda da bu konunun gündeme geldiği bildirildi. Başkan Orman'ın, bütçe yaratıp kısa süre içinde bütün ödemeleri yapacaklarını söylediği ifade edildi.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: BEŞİKTAŞ'TA, BÜYÜK, KRİZ!, FUTBOLCULAR, AYAKLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937