google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
06 Ekim 2017 - Cuma 10:20 Bu haber 1217 kez okundu
 
BEŞTEPE'DE OLAĞANÜSTÜ GÖRÜŞME!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe'ye AK Parti'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya'yı çağırdı.
GÜNDEM Haberi
BEŞTEPE'DE OLAĞANÜSTÜ GÖRÜŞME!

Dün akşam Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le Beştepe'de sürpriz bir görüşme gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün AK Parti'de önemli bir isimle daha görüşme yapacak.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Beştepe'de Erdoğan'la görüşecek. Erdoğan'ın Kaya'ya, ismi konuşulan bazı belediye başkanlarının istifasını istemesi yönünde talimat verip vermeyeceği merak konusu.

Görüşmenin saati 11:00 olarak açıklanırken, tüm gözler Cumhurbaşkanlığı Külliye'sinde olacak. 

RESMİ PROGRAMINDA YOK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resmi programında Kaya ile görüşme yapacağı yer almadı. Erdoğan'ın programında sadece Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro ile olan görüşmesi yer alıyordu.

GÖKÇEK 'PROJEYİ ANLATTIM' DEMİŞTİ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşmesinin ardından twitter'dan açıklama yapmıştı. Gökçek şunları yazdı:

Dün gece Sayın Cumhurbaşkanımdan randevu talep etmiştim... Bu gece görüştük... Sn. Cumhurbaşkanıma Külliye'nin karşısına yapılacak müze ile ilgili projenin tüm detaylarını sundum. Ayrıca Büyükşehir'in devam eden projeleri konusunda çeşitli bilgiler verdim. Kamuoyunun bilgisine.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BEŞTEPE'DE, OLAĞANÜSTÜ, GÖRÜŞME!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937