google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
15 Eylül 2018 - Cumartesi 13:26 Bu haber 3936 kez okundu
 
BİR BARDAK PİRİNÇ SUYU İLE GELEN GÜZELLİK İKSİRİ
Uzak Doğu kadınlarının en temel bakım ürünü pirinç suyunun vücudunuza da epey faydalı olabileceğini biliyor muydunuz?
SAĞLIK Haberi
BİR BARDAK PİRİNÇ SUYU İLE GELEN GÜZELLİK İKSİRİ

Uzak Doğu kadınlarının en temel bakım ürünü pirinç suyunun vücudunuza da epey faydalı olabileceğini biliyor muydunuz? Birçok derde deva olan pirinç suyunun faydalarını sizler için topladık, buyursunlar...

19
Bir bardak pirinç ile güzellik iksiri

Çaba göstermeden tek bir malzemenin suyuyla sağlığınıza sağlık katacaksınız. Üstelik çok para harcamanıza da gerek kalmayacak, böylelikle bütçenize de katkı sağlamış olacaksınız. Enerji vermesi ve kabızlığı gidermesiyle bilinen Asya tarifi asırlardır kullanılıyor.
 

29
Bir bardak pirinç ile güzellik iksiri

Dilerseniz pirinci suda bekletin dilerseniz de haşlayarak suya nişastasını vermeyi sağlayın. Ancak şu detayı da unutmayın; pirinç suyunu hazırladığınız o an kullanmalısınız. Bekletip sonra kullanma gibi bir şansınız yok. İki şekilde elde edebileceğiniz pirinç suyunu dilerseniz haşlayarak yapın. Kaynama sırasında pirincin suya bıraktığı nişastada yararlı aminoasitler ve mineraller bulanacaktır.


 
39
Bir bardak pirinç ile güzellik iksiri

Cilt hücrelerinin sağlıklı olmasını sağlar çünkü pirinç suyu B vitamini açısından oldukça zengindir. B vitamini ise cilt hücrelerini yeniler.
 

49
Bir bardak pirinç ile güzellik iksiri

Daha önce adını duymamış olabilirsiniz ancak araştırdığınızda böyle bir şeyin var olduğunu göreceksiniz. Pirinç yufkasını kaynatarak konsantre bir B vitamini hazırlayabilirsiniz.

59
 
Bir bardak pirinç ile güzellik iksiri

Bu suyu içebilir ya da Çin'deki kadınların yaptığı gibi yüzünüze tonik olarak uygulayabilirsiniz. Pirinç suyunu cilt bakımının yanı sıra saç bakımı için de kullanabilirsiniz. Pirinçli su ile durulayacağınız saçlarınız olduğundan çok daha parlak görünecek. Üstelik şöyle bir bilgi paylaşmak istiyoruz sizlerle; Asyalı kadınların çoğunun saçı 90'lı yaşlara kadar beyazlamaz! Yani ne yapın ne edin şu pirinç suyu ile saçlarınızı durulayın 
 

69

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: BİR, BARDAK, PİRİNÇ, SUYU, İLE, GELEN, GÜZELLİK, İKSİRİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937