google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
31 Ocak 2018 - Çarşamba 12:18 Bu haber 4738 kez okundu
 
BİR İNTİHARIN ARDINDAKİLER: TACİZ ALDATMA VE İHANET!
ANTALYA'da şalıyla kendisini asarak yaşamına son veren Negihan G.nin (30) ölümünün altından dram çıktı. Detaylar haberdesifre.com'da
YAŞAM Haberi
BİR İNTİHARIN ARDINDAKİLER: TACİZ ALDATMA VE İHANET!

ANTALYA'da şalıyla kendisini asarak yaşamına son veren Negihan G.nin (30) ölümünün altından dram çıktı. Negihan G. ölmeden önce 3 sayfalık "Yine ihanet, yine entrika' başlıklı bir mektup yazdı. Negihan G.'nin mektubunda anlattıkları ise yaşadığı dramı ortaya çıkardı. Negihan mektupta, babasının kendisini taciz ettiğini, kocasının kendisini kız kardeşleri ve arkadaşlarıyla aldattığını, boşandıktan sonra birlikte olduğu sevgilisinin de ihanetine uğradığını iddia etti.  Antalya Kepez'de oturan Negihan G.'den 3 gün haber alınamaması üzerine 22 Ocak günü evine giden polis kadını kapının arkasında asılı bulmuştu.

 

15
'Yine ihanet, yine entrika' deyip intihar etti! Dram üstüne dram...

3 SAYFALIK MEKTUP VE VASİYET BIRAKTI: Polis, evde yaptığı araştırmada, Negihan G.'nin intihar öncesi yazdığı 3 sayfalık mektup buldu. 'Yine ihanet, yine entrika' sözleriyle başlayan mektubunda Negihan G., küçük yaşta babasının tacizine uğradığını, iki çocuk sahibi olduğu kocasının kendisini kardeşleri ve arkadaşlarıyla aldattığını, boşandıktan sonra birlikte olduğu sevgilisinin de ihanetine uğradığını yazdı. Negihan G., mektubun sonunda ise 'vasiyet' başlığı altında her şeyin satılıp, paranın iki kızı üzerine yatırılmasını istedi.

25
'Yine ihanet, yine entrika' deyip intihar etti! Dram üstüne dram...

İŞTE O MEKTUP: Negihan G.'ün intihar etmeden bıraktığı mektupta şu ifadeler yer aldı: "Yine ihanet yine entrika. Ey hayat daha neleri yaşatacaksın, nereden vuracaksın ki? Önce baba tacizi, sonra kız kardeşlerimin eşimle birlikte oluşu, arkadaşlarımın eşimle birlikte olması. Şimdi son olarak kuzenim R. İhanetle dolu bir hayat. Nereden tutunsam? Düşüyorum, tutunacak dalım kalmadı. İki kızıma ne verebilirim ki? Anne miyim ben? Çok sorular var, yanıtları yok. Ben hep düştüğümde kendim ayağa kalkmayı bildim. Yaşadığım acılar beni hep bir tık daha büyüttü. Şu an içimdeki sızıyı anlatabilecek bir cümle yok ki. Her şeyi aşmıştım ben olmadı."


 
35
'Yine ihanet, yine entrika' deyip intihar etti! Dram üstüne dram...

'ARTIK GİDİYORUM': Kuzeni R.'nin, erkek arkadaşıyla kendisini aldatmasının hayatını bitirdiğini belirten Negihan G., mektubun devamında şunları yazdı: "R. ve A., benim bir damlacık mutluluğumdu. Çok mu gördün ki, sen benim canım, ciğerimdin. Dert ortağım, sırdaşım, beni anlayan ailemdin. Candan ötemdin. Yaptığın oldu mu? Benim ailem yoktu, hep eksiktim. Senin her şeyin vardı. Annen, baban, kardeşlerin, çocuğun, kocan varken, bendeki bir damla mutluluk muydu zoruna giden? Benim bir damla mutluluğum seni mutlu edebildi mi? Bu nasıl bir ihanet. Nasıl konuşabildin ki benimle? Beni seni yok ettin."

45
'Yine ihanet, yine entrika' deyip intihar etti! Dram üstüne dram...

HERŞEYİMİ SATIN PARASINI KIZLARIMA VERİN: "Haftanın 6 günü işimde çalışıyor akşamları da ekstra garsonluğa gidiyorum. Bir pazarım var onda da ev temizliğine gidiyorum. Sadece ayaklarımın üstünde durmaya çalışan bir zavallıyım. Ben artık yaşamak istemiyorum. Bu gece son. Böyle yalan bir dünyada temiz kalınmıyor demek ki. O kadar çok herkeste hakkım var ki, bilen bilir. Hakkımı helal etmiyorum. Emek verip arkamdan oynayanlara asıl hakkım helal değil. Artık gidiyorum cehennemde görüşürüz. Evimdeki her şeyim, motorum ben öldükten sonra satılsın devlet tarafından. Kızlarım C. ve A.D.'nın üzerine hesap açılıp, parası onlara yatırılsın. Vasiyetim olsun."

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: BİR, İNTİHARIN, ARDINDAKİLER:, TACİZ, ALDATMA, VE, İHANET!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937