google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
25 Nisan 2018 - Çarşamba 13:42 Bu haber 7632 kez okundu
 
BU KARIŞIM UYURKEN YAĞ YAKTIRIYOR!
Maydanoz vücudunuzdaki ödemi hızlı bir şekilde atmanıza yardımcı olur. Bunların dışında maydanoz suyu, böbrek taşı ve diğer sindirim sistemi hastalıklarına da iyi gelmektedir.
SAĞLIK Haberi
BU KARIŞIM UYURKEN YAĞ YAKTIRIYOR!

Maydanoz vücudunuzdaki ödemi hızlı bir şekilde atmanıza yardımcı olur. Bunların dışında maydanoz suyu, böbrek taşı ve diğer sindirim sistemi hastalıklarına da iyi gelmektedir. Aynı zamanda maydanoz suyu, yağ yakıcı özelliği karaciğer yağlanmasını iyileştirmesi ve cildi gençleştirmesi açısından da oldukça etkilidir.

16
Bu karışım uyurken yağ yaktırıyor!

Maydanoz suyunun siz uyurken yağ yakıcı etkisini göstermesini istiyorsanız uyumadan 2 saat önce hiçbir şey tüketmemeniz gerekir. Aç karnına içeceğiniz bir bardak maydanoz suyu, siz uyurkende kilo vermenizi ve yağlarınızın hızlı bir şekilde yakılmasını sağlatacaktır. Maydanoz suyunun nasıl hazırlandığını merak etmeye başladıysanız hemen açıklayalım…

26
Bu karışım uyurken yağ yaktırıyor!

Boş bir çelik tencere içerisine yaklaşık 3 bardak su koyun. Daha sonra maydanozları sapları ile beraber tencerenin içerisine koyun ve kısık ateşte 2-3 dk kadar kaynatın. Kaynadıktan sonra maydanozları, 10 dk demlenmeye bırakın.


 
36
Bu karışım uyurken yağ yaktırıyor!

Hazırlamış olduğunuz maydanoz suyunu ılıdıktan sonra yemek öğünlerinizden bir saat önce içebilirsiniz. Bu karışımı gece yatmadan bir saat önce içen kişiler yağ yakıcı etkisinin olduğunu belirtiyorlar.

46
Bu karışım uyurken yağ yaktırıyor!

Herhangi bir yan etkisine karşı, kullanmadan önce bir uzmana danışabilirsiniz.

56
Bu karışım uyurken yağ yaktırıyor!
Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: BU, KARIŞIM, UYURKEN, YAĞ, YAKTIRIYOR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937