google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 14:07 Bu haber 7957 kez okundu
 
BUNLAR GİZLİ KANSER BELİRTİSİ OLABİLİR!
Çağımız hastalığı kanser, tedavi edilmediğinde ve geç kalındığında ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir. Peki, birçoğumuzun görmezden geldiği kanserin birçok belirtisi olduğunu biliyor muydunuz? Detaylar haberdesifre.com'da
SAĞLIK Haberi
BUNLAR GİZLİ KANSER BELİRTİSİ OLABİLİR!

Çağımız hastalığı kanser, tedavi edilmediğinde ve geç kalındığında ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir. Bu nedenden dolayı erken evrede yakalanması oldukça önemlidir. Peki, birçoğumuzun görmezden geldiği kanserin birçok belirtisi olduğunu biliyor muydunuz?
Kanserden korunmak için önlem alınmalı, belirtiler fark edildiği takdirde doktora danışılmalıdır. Vücudunuzun vermiş olduğu bir takım belirtiler, kanserin erken vermiş olduğu belirtiler olabilir. Bu belirtileri bilirseniz karşılaşabileceğiniz büyük problemlerinde önüne geçmiş olursunuz.

 

16
Bunlar gizli  kanser belirtileri olabilir

Sürekli öksürmek ; Geçmeyen öksürük için bir doktora muhakkak görünmelisiniz. Geçmeyen öksürük akciğerlerinizde bir problem olmasına veya akciğer kanserine işaret ediyor olabilir.

26
Bunlar gizli  kanser belirtileri olabilir

 Sürekli horlamak ; Sürekli horlamak, salgın olan bir nezlenin işareti olabilir. Ancak dikkat edin, çünkü aynı zamanda çok daha ciddi bir şeylerin olduğunun bir göstergesi de olabilir.


 

 

36
Bunlar gizli  kanser belirtileri olabilir

Kronik yorgunluk ve bitkinlik, demir eksikliğinin bir belirtisi olabilir veya bundan daha da derin olup, daha ciddi bir hastalığa işaret edebilir. Bu nedenden dolayı muhakkak bir doktora görünmeniz gerekmektedir. Lösemi kanserinin en önemli belirtileri arasında sürekli yorgunluk yer almaktadır.

46
Bunlar gizli  kanser belirtileri olabilir

İdrarda meydana gelen değişimler İdrar yapma alışkanlıklarınızda herhangi bir değişiklik söz konusu olmaya başladıysa örneğin; idrarınızı yaparken yanma hissi, idrarda meydana gelen kanama, idrar renginde meydana gelen değişimler böbreklerinizde kötü huylubir kistin varlığını işaret ediyor olabilir. Aynı zamanda erkeklerde meydana gelen idrardaki değişimler prostat kanserinin bir işareti olabilir.

Twitte

56
Bunlar gizli  kanser belirtileri olabilir

Cildinizde oluşan lekeler ; Cildinizde oluşan benler ve lekelenmeler mutlaka takip edilmelidir. Ben ve leke herkesin cildinde bulunmaktadır. Ancak benlerde ve lekelerde büyüme ve koyulaşma görmeye başladıysanız bu durum cilt kanserinin belirtisi olabilir.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: BUNLAR, GİZLİ, KANSER, BELİRTİSİ, OLABİLİR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937