google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
06 Mayıs 2018 - Pazar 06:47 Bu haber 8890 kez okundu
 
CİNSİYET DEĞİŞTİRİP 2 BİN ERKEKLE...
48 yaşındaki Crystal Warren, dünyaya erkek bedeniyle geldi. 14 yıl öncesine kadar erkek bedeniyle hayatını sürdüren Warren, kendini hiçbir zaman bir erkek gibi hmedi ve cinsiyet değiştirme ameliyatı olmaya karar verdi. Sonrası ise şok edici...
YAŞAM Haberi
CİNSİYET DEĞİŞTİRİP 2 BİN ERKEKLE...

48 yaşındaki Crystal Warren, dünyaya erkek bedeniyle geldi. 14 yıl öncesine kadar erkek bedeniyle hayatını sürdüren Warren, kendini hiçbir zaman bir erkek gibi hmedi ve cinsiyet değiştirme ameliyatı olmaya karar verdi.

2001 yılında cinsiyet değiştirme ameliyatı olmaya karar verdi ve hormon tedavisine başladı. Hormon tedavisi sırasında vücudu değişmeye başladı. Göğüsleri belirgin hale geldi, cildi artık bir kadın cildinden farksızdı.

2014 yılına geldiğinde bıçak altına yatan Warren'ın erkeklik organı alındı ve cinsel organı bir kadınınkinden farksız hale geldi. Artık hem kadın gibi hissediyordu hem de kadın bedenindeydi ve hayatının büyük bir kısmını erkek olarak geçirdiğini kimse fark etmiyordu.

Ameliyat sonrası erkeklerin kendisine olan ilgisi arttı. Erkek olduğu dönemde cinsel deneyimler yaşayan Warren, kadın bedeninde cinsel deneyimleri yaşamak için erkeklerle birlikte olmaya başladı.

14 yıl içinde 2 bin erkekle birlikte olduğunu açıklayan Warren, 50 yaşına gelmeden önce birlikte olduğu erkeklerin sayısının 3 bine ulaşmasını istediğini açıkladı. Yaşadığı durumun seks bağımlılığı olduğunu kabul eden Warren, sadece bir gecede 9 erkekle birlikte olduğu zamanların bulunduğunu söyledi ve şöyle devam etti: "Bundan utanmıyorum. Bir kadın olarak seks yapmayı çok seviyorum. Kadın bedeninde seks yapmak erkek bedeninde seks yapmaktan çok daha keyifli. Farklı erkeklerle bu deneyimi yaşamaktan hoşlanıyorum. Bir fahişe değilim. Sadece bunu yapmayı seviyorum."

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: CİNSİYET, DEĞİŞTİRİP, 2, BİN, ERKEKLE...,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937