google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
25 Haziran 2017 - Pazar 17:56 Bu haber 2784 kez okundu
 
CÜBBELİ'NİN ŞORTLU KIZ ÇIKIŞI!
Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, şort giydiği için saldırıya uğrayan kız ve Eminönü'nde yemek yiyen çocuklara tepki olaylarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
GÜNDEM Haberi
CÜBBELİ'NİN ŞORTLU KIZ ÇIKIŞI!

Cübbeli Ahmet Hoca'dan 'şortlu kız' çıkışı

 

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, son dönemde yaşanan iki saldırı olayıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Cübbeli Ahmet Hoca şort giydiği için genç bir kızın minibüste saldırıya uğramasına tepki gösterdi.

"BÖYLE YOBAZLIK OLABİLİR Mİ?"

Minibüste saldırıya uğrayan Melisa Sağlam hakkında da konuşan Ünlü, saldırgana hitaben "Niye milletin başına bacağına bakıyorsun? Allah sana göz vermiş, kapak da vermiş. Bu kapağı niye vermiş, gerekirse indirmen için. Bir de kalkıp tokat atıyor, böyle bir kabalık, yobazlık olabilir mi? Bu hareketleri yapanlara Allah lanet etmiştir" ifadelerini kullandı. 

ORUÇ TUTMAYAN ÇOCUKLARA TEPKİ OLAYI

Ünlü, Eminönü'nde dondurma yiyen bir genci "uyaran" ve gençten "Yallah Arabistan'a" cevabı alan cüppeli ve sakallı vatandaşı hatırlatarak "Bu müdahale asla uygun olan bir davranış değildir. Tabii ki gençlerimizin ateist de olsalar, inançsız da olsalar oruç tutmuyorlarsa ortalıkta yememeleri lazım. Bir insan Ramazan günü alenen yemek yiyorsa, bir Müslüman da bunu gördüğü zaman, 'Belki hastadır, belki seferidir...' diyerek karışmaması lazımdır. Çünkü bu işler fitne çıkarıyor." dedi.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: CÜBBELİ'NİN, ŞORTLU, KIZ, ÇIKIŞI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937