google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 11:52 Bu haber 2059 kez okundu
 
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN AVUSTURYA'YA SERT TEPKİ!
Avusturya'nın 7 camiyi kapatma kararına ilişkin açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bunun için de özellikle Batı dünyası, bu adamlarına çekidüzen vermesi gerekir.'' dedi.
GÜNDEM Haberi
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN AVUSTURYA'YA SERT TEPKİ!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avusturya'nın 7 camiyi kapatma kararına ilişkin açıklama yaparak, "Ondan korkuyorum, bir Haçlı-Hilal savaşına doğru, bu Avusturya Başbakanının attığı adımlar, dünyayı buraya doğru götürüyor" dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformu tarafından organize edilen iftar programına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan programın ardından açıklamalarda bulunurken Avustur'yada yaşanan cami krizine ilişkin de oldukça sert ifadeler kullandı. İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

AVUSTURYA'DAKİ CAMİ KRİZİ

(Avusturya’daki cami krizi) Ondan korkuyorum, bir Haçlı-Hilal savaşına doğru, bu Avusturya Başbakanı'nın attığı adımlar, dünyayı buraya doğru götürüyor Batı dünyasının bu adamlarına çekidüzen vermesi lazım. Eğer çekidüzen vermezlerse bu iş başka yere gidebilir. Siz bunu yaparken biz boş mu duracağız?

Neymiş? Oradaki bizim din adamlarımızı Avusturya'nın dışına atacaklarmış. Ya siz bunu yaparsınız da biz boş mu dururuz? Biz de bir şeyler yaparız demektir.

 

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: CUMHURBAŞKANI, ERDOĞAN'DAN, AVUSTURYA'YA, SERT, TEPKİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937