google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
02 Mayıs 2017 - Salı 13:52 Bu haber 2016 kez okundu
 
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN RESMEN AK PARTİ'DE
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 979 gün sonra törenle resmen AK Parti'ye yeniden geri döndü.
GÜNDEM Haberi
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN RESMEN AK PARTİ'DE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 16 Nisan'da halk oylamasıyla kabul edilen anayasa değişikliği ile "Cumhurbaşkanı seçilenin partisi ile ilişiği kesilir" kuralının kaldırılmasının ardından bugün parti genel merkezinde düzenlenen törenle AK Parti'ye üye oldu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN RESMEN AK PARTİ'DE


Cumhurbaşkanı Erdoğan, 979 gün sonra kurucusu olduğu AK Parti'ye imzayı atarak yeniden üye oldu.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti'ye yeniden üye olmasının ardından Başbakan Binali Yıldırım gözyaşlarını tutamadığı görüldü
 

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM: HOŞGELDİNİZ, ŞEREF VERDİNİZ


Beklenen an sayın Cumhurbaşkanımız, kurucu genel başkanımız bugün yuvaya, kurucusu olduğu AK Parti'ye tekrar dönüyor. Kendisine yol arkadaşlarım adına, grubum adına hoşgeldiniz, şeref verdiniz diyorum. Bize bu yolu açan aziz milletime huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum.  Bugünü anlamlı kılan, aziz milletimizin iradesiyle, istikrarı, güçlü iktidarı, demokrasiyi ve uzlaşmayı kurumsal hale getirmiş olmasıdır. Bugüne kadar ülkemizin kalkınması, büyümesi konusunda hizmeti geçen herkese bir kez daha huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Onları hayırla yaad ediyorum. 

Dün ülkemizin dört bir yanında 1 Mayıs'ı kutladık. Bütün çalışanlarımızı kutluyorum. 1 Mayıs'ı huzur ve kardeşlik içerisinde bayram havasında geçirdik. Her yerde barış ve kardeşliğin egemen olduğu bir ortamı yaşadık. Bütün STK yöneticilerine teşekkür ediyorum. 
 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, AK PARTİ GENEL MERKEZİ'NDE


Cumhurbaşkanı Erdoğan, an itibariyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden hareket ederek AK Parti Genel Merkezi'ne ulaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'ne torunlarıyla birlikte geldi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Başbakan Binali Yıldırım, eşiyle birlikte kapıda karşıladı


Cumhurbaşkanı Erdoğan, salona böyle girdi


GÖZLER GÜL VE DAVUTOĞLU'NDA


11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün bugün düzenlenecek toplantıya katılması beklenmiyor. Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ise toplantıya katılması bekleniyor. 
 

İÇERİDEN İLK FOTOĞFLAR GELMEYE BAŞLADI


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti'ye üye olacağı bu önemli günde törenin yapılacağı salondan da ilk fotoğraflar gelmeye başladı.

POSTA

Kaynak: Editör:
Etiketler: CUMHURBAŞKANI, ERDOĞAN, RESMEN, AK, PARTİ'DE,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937