google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
23 Aralık 2017 - Cumartesi 09:59 Bu haber 1377 kez okundu
 
DAYAKTAN BAYILAN ZABITA KONUŞTU!
Yaklaşık bir hafta önce Zabıta Müdürlüğü'nün Kartal'daki merkezinde meydana gelen dayak olayında, zabıta çekicisinin emniyet şeridini kullanması üzerine Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali, çekici şoförünü bayıltana kadar dövdü.
GÜNDEM Haberi
DAYAKTAN BAYILAN ZABITA KONUŞTU!

Yaklaşık bir hafta önce İstanbul Zabıta Müdürlüğü'nün Kartal'daki merkezinde meydana gelen dayak olayında, zabıta çekicisinin emniyet şeridini kullanması üzerine Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali, çekici şoförünü bayıltana kadar dövdü. Zabıta Müdürlüğü Binası'nın bahçesinden Tayfun Karali'nin ayrılmasının ardından bir kaç dakika yürüyen zabıta görevlisi, daha fazla dayanamadı ve yere yığıldı. Bayılan görevli hastaneye kaldırıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, zabıta memurunu döven Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali'nin görevden uzaklaştırıldığını açıkladı. Şiddet görüntülerinin üzücü ve insanlık adına utanç verici olduğunu dile getiren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Tayfun Karali hakkında soruşturma başlatıldığını da duyurdu.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: DAYAKTAN, BAYILAN, ZABITA, KONUŞTU!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937