Haber Detayı
17 Eylül 2017 - Pazar 13:17 Bu haber 1606 kez okundu
 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA FLAŞ GELİŞME!
TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezonun ne zaman başlayacağı birçok izleyici tarafından merak edilir duruma geldi.
MAGAZİN Haberi
DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA FLAŞ GELİŞME!

Yeni sezonun'da izleyiciyle buluşacak olan Diriliş Ertuğrul 92. yeni bölüm fragmanı dizinin takipçilerine büyük heyecan yaşatacak. Sevilen dizi yıllardır Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi oluyor. Bu sezon da geleneğin bozulmayacağı dizinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmelere dair ipuçları da verilmeye başlandı.

Dizinin son bölümünde Ertuğrul Bey yaralanmıştı.

Diriliş Ertuğrul 92. yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu ve dizinin 4. yeni sezonu için geri sayım başladı.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç'in paylaştığı sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 92.bölümü fragmanı dizinin yeni sezon başlama tarihinde bir hafta önce yayınlanacaktır.

Dizilerin yeni sezonlarının ardı ardına başlaması, Diriliş Ertuğrul dizisi için de beklenti oluşturdu. Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar'a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul'un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür.

Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul'a destek olacak mıdır? Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ SEZON NE ZAMAN?

Sezon finali nefes kesen sahneleri imza atan Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz sezon yayına 26 Ekim 2016 tarihinde başlamıştı.

TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul 4.sezonun da 25 Ekim 2017 tarihi itibariyle seyirciyle buluşması olasılık dahilinde gözüküyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar'a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul'un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür.

Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul'a destek olacak mıdır? Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir?

Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir.

Ertuğrul'ların ve Çavdar'ların zaaflarını bilen Ekaterina'nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul'a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?

Diriliş Ertuğrul sezon finalinde, ağır bir şekilde yaralanan Ertuğrul Bey karakterini oynayan Engin Altan Düzyatan diziden ayrılacak mı?

ÜLKEHABER

Kaynak: Editör:
Etiketler: DİRİLİŞ, ERTUĞRUL'DA, FLAŞ, GELİŞME!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937