Haber Detayı
29 Eylül 2017 - Cuma 16:30 Bu haber 1344 kez okundu
 
DSİ'YE PERSONEL ALIMI BAŞLADI!
DSİ personel alımı 2017 başvurular bugün başladı. Binlerce adayın merak ettiği DSİ memur alımı 2017 nasıl yapılacak? DSİ personel alımı 2017 şartları personelalimi.dsi.gov.tr ve haberdesifre.com'da
GÜNDEM Haberi
DSİ'YE PERSONEL ALIMI BAŞLADI!

2017 DSİ personel alımı başvuruları başladı. Herkesin merakla beklediği ve Türkiye'nin her yerinden yapılacak olan alımlar 8 Ekim'e kadar devam edecek. DSİ başvuruları personelalimi.dsi.gov.tr ve haberdesifre.com'da

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) personel alımı yapacağını duyurdu. DSİ personel alımı başvuru işlemleri 29 Eylül tarihi itibariyle başladı. 518 personelin istihdam edileceği bu alımda hangi pozisyonlara kaç kişi alınacağı, başvuru işlemlerinin nereden ve nasıl yapılacağı belli oldu.

BAŞVURU TARİHLERİ BELLİ OLDU

2017 DSİ personel alımı için başvuru işlemleri 29 Eylül 2017 Cuma günü başladı ve 8 Ekim 2017 tarihine kadar işlemler devam edecek.

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK?

Bu alım için başvuru işlemleri online olarak yapılacak. Adaylar işlemlerini "personelalimi.dsi.gov.tr" adresinden yapabilecekler. Bu ekran adayları yapacakları işlemler konusunda yölendirmektedir.

Başvuru yapmak için tıklayın

BAŞVURU ŞARTLARI AÇIKLANDI

Devlet Su İşleri personel alım ilanına; T.C. vatandaşı olan, kadrolara göre belirlenen öğretim şartını taşıyan, kamu haklarından mahrum bulunmayan, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, lisans mezunları için KPSS P3 puan türünden en az 70 almış olan, önlisans mezunları için KPSS P93 puan türünden en az 70 almış olan, lise ve dengi okul mezunları için KPSS P94 puan türünden en az 70 almış olan, yurdun her yerinde ve arazi şartlarında görev yapabilecek sağlık şartlarını taşıyan ve güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanan adaylar başvuru yapabilecek.

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK

DSİ personel alımı kapsamında 435 mühendis, 74 büro personeli, 6 biyolog, 3 tekniker alımı yapılacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DSİ'YE, PERSONEL, ALIMI, BAŞLADI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937