google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
24 Temmuz 2020 - Cuma 19:01 Bu haber 3116 kez okundu
 
EMEKLİ MAAŞ FARKLARI YATTI MI?
Temmuz zam oranı haziran enflasyon oranının açıklanmasının ardından belli oldu. Emekliler zamlı aylıklarını alacaklar. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk konu ile ilgili açıklama yaptı ve ödeme tarihlerini duyurdu.
GÜNDEM Haberi
EMEKLİ MAAŞ FARKLARI YATTI MI?

Emekli maaş ödemeleri her ay düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Geçtiğimiz günlerde emekli maaş farkları ne zaman ödenecek sorusu ile ilgili Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk açıklama yaptı. Bu açıklamaya göre SSK'lı emekliler için 17-26 Temmuz'da, Bağkur'lu emekliler için de 25-28 Temmuz'da ödeme yapılacak. Emekli Sandığı ödemeleri ise 29 Temmuz’a kadar tamamlanacak

EMEKLİ MAAŞ FARKLARI NE ZAMAN YATACAK?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, zamlı temmuz aylıklarının SSK'lı emeklileri için 17-26 Temmuz'da, Bağkur'lu emekliler için de 25-28 Temmuz'da aylık ödeme günlerinde hesaplara yatırılacağını bildirdi. Bakan Selçuk yaptığı açıklamada, Emekli Sandığı kapsamında olan vatandaşların Ağustos ayına ilişkin aylıklarının, Kurban Bayramına denk gelmesi nedeniyle Temmuz aylık farkının, Ağustos aylıklarının ve Kurban Bayramı ikramiyelerinin birlikte ödeneceğini kaydetti. Bu kapsamda Ziraat Bankası’ndan her ayın 1. ve 2. gününde aylıklarını alanlara 28 Temmuz’da, 3. 4. ve 5. Gününde aylıklarını alanlar da 29 Temmuz’da ödemeler gerçekleştirilecek. Aylıklarını diğer bankalardan alan emeklilerimize ise 28 Temmuz’da ödeme yapılacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: EMEKLİ, MAAŞ, FARKLARI, YATTI, MI?,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937