google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
28 Mayıs 2018 - Pazartesi 11:15 Bu haber 9306 kez okundu
 
EMEKLİYE BAYRAM İKRAMİYESİNİN TARİHİ BELLİ OLDU!
Başbakan Binali Yıldırım, 12 milyon emekliye dağıtılacak bayram ikramiyesiyle ilgili bilgi verdi.
EKONOMİ Haberi
EMEKLİYE BAYRAM İKRAMİYESİNİN TARİHİ BELLİ OLDU!

Başbakan Binali Yıldırım, 12 milyon emeklinin bayram ikramiyesini alacağı tarihi Isparta'dan duyurdu. Başbakan Yıldırım, emeklilere dağıtılacak bayram ikramiyelerinin Haziran ayının ilk haftasında ödeneceğini söyledi.

Yıldırım, dün Hükümet Meydanı'nda düzenlenen partisinin Isparta mitinginde yaptığı konuşmasına, "Isparta'nın evladı ve büyük devlet adamı" olarak nitelendirdiği 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'i rahmet ve şükranla anarak başladı. Milletin kiminle ittifak yapacağını çok iyi bildiğini işaret eden Yıldırım, şunları kaydetti:

"Türkiye, AK Parti iktidarı ile tam 3,5 kat büyüdü. Dünyada, Türkiye'nin itibarı yükseldi, toplumun bütün kesimleri kalkınma ve refahtan pay aldı. Her ilimize üniversite götürdü, terör hareketlerine, PKK, FETÖ ve DEAŞ'a en ağır darbeyi iktidarımız döneminde vurduk. Sağlıkta, büyük devrimler gerçekleştirdik. Enerjide savunma sanayiinde yerli ve milli atılımlar yaptık. Vatandaşımızın derdiyle dertlendik, çiftçimizin, memurumuzun, gençlerimizin, kadınlarımızın yanında olduk. Şimdi büyümeye, üretmeye, istikrara devam ediyoruz.

EMEKLİLERİN BEKLEDİĞİ TARİH AÇIKLANDI

Ramazan ve Kurban Bayramı öncesinde 12 milyon emeklimizin tamamına bin lira bayram ikramiyesi haziranın ilk haftası verilecek. Bizi operasyonlarla çöktürmeye çalışanlara inat Türkiye'yi daha da büyüteceğiz, bölgemizde söz sahibi olan güçlü bir ülke haline getireceğiz. Ülkemizin, milletimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmeye devam edeceğiz. İşte bunun için Isparta, istikrar sürsün Türkiye büyüsün diyor

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: EMEKLİYE, BAYRAM, İKRAMİYESİNİN, TARİHİ, BELLİ, OLDU!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937