google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 18:30 Bu haber 2107 kez okundu
 
ERDOĞAN İTİFAKIN ADINI MİLLİ MUTABAKAT OLARAK AÇIKLADI!
AK Parti'li milletvekilleriyle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Biz bu işi milli mutabakat olarak görüyoruz. Milli ve yerli olan herkesle hareket edeceğiz" açıklamasında bulundu.
GÜNDEM Haberi
ERDOĞAN İTİFAKIN ADINI MİLLİ MUTABAKAT OLARAK AÇIKLADI!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin milletvekilleriyle bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde 21 ilden milletvekiliyle kahvaltıda buluştu. Basına kapalı gerçekleşen toplantı, 2 saat 20 dakika sürdü. Erdoğan burada Bahçeli ile yaptığı ittifak görüşmesinin detaylarını anlattı.

MİLLETVEKİLLERİYLE BİR ARAYA GELDİ: AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım'ın da yer aldığı toplantıya Ağrı, Balıkesir, Bayburt, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Eskişehir, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Muş, Osmaniye ve Trabzon illerinden milletvekilleri katıldı.

MİLLİ VE YERLİ OLAN HERKESLE: Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Milli ve yerli olan herkesle birlikte hareket ederiz. Biz seçim ititfakını milli mutabakat olarak görüyoruz. Milli bir mutabakat olacak. Sayın Bahçeli milli ve yerli bir duruş sergiledi " dedi.

VEKİLLERE TALİMAT: Erdoğan "MHP ile yapılacak seçim ittifakına ilişkin "Biz seçim ittifakını milli mutabakat olarak görüyoruz. İttifakı tabanımıza iyi anlatalım" talimatı verdi.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: ERDOĞAN, İTİFAKIN, ADINI, MİLLİ, MUTABAKAT, OLARAK, AÇIKLADI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937