google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
07 Şubat 2021 - Pazar 14:10 Bu haber 8902 kez okundu
 
ERZURUM AK KADINLAR ÇELİK BAŞKANLA DEVAM DEDİ
Ak Parti Erzurum İl Kadın Kolları 6. Olağan Kongresinde yeniden güven tazeleyen Başkan Ayşe Deniz Çelik Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Betül Sayan'dan mazbatasını aldı.
YEREL HABER Haberi
ERZURUM AK KADINLAR ÇELİK BAŞKANLA DEVAM DEDİ

Ak Parti Erzurum İl Kadın Kolları 6.Olağan kongresin'de güven tazeleyen Başkan Ayşe Deniz Çelik tek aday olarak ve ak kadınların teveccühleriyle yeniden Erzurum İl Kadın Kolları Başkanı seçildi.

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın online olarak katıldığı 6. Olağan Kongeresi'nde Başkan Ayşe Deniz Çelik'e "İnanıyorum ki kimseyi küskün, dargın bırakmadan kadınlarımızı toparlayacak ve İnşallah 2023'e hazırlıyacağız." İfadesini kullandı. Yeniden Erzurum İl Kadın Kolları Başkanı seçilen Çelik, kongre akşamı mazbatasını Akparti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Betül Sayan'ın takdim etmesiyle mazbatasını alarak resmi olarak göreve başladı.

BİZLER ÇOK DEĞERLİ BİR DAVANIN NEFERLERİYİZ!

Başkan Çelik, Ak Kadınların teveccühleri ile bir kez daha seçilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek; 'Bizler çok değerli bir davanın neferleriyiz. Bu yüzden aramızda küskünlük ve dargınlığa izin vermeden inanıyorum ki kadınlarımızı toparlayacak ve 2023'e hazırlayacağız. İnşallah durmadan, yorulmadan, bıkmadan 2023 ve 2071 hedeflerine sağlam adımlarla ilerleyeceğiz.'' diye konuştu.

 

Haber: erzurumpolitik.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERZURUM, AK, KADINLAR, ÇELİK, BAŞKANLA, DEVAM, DEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937