google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
05 Ekim 2019 - Cumartesi 11:02 Bu haber 16692 kez okundu
 
ERZURUM KANAAT ÖNDERLERİ ANKARA YOLUNDA
Erzurum Kanaat Önderleri Derneği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek için Ankara'ya gidiyorlar. Detaylar haberdesifre.com'da
YEREL HABER Haberi
ERZURUM KANAAT ÖNDERLERİ ANKARA YOLUNDA

HABERDESİFRE.COM | ERZURUM 

2018 Yılında İbrahim Özmen Başkanlığında kurulan dernek 200 kişilik gönüllü Erzurum sevdalısı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Erzurum’un sorunlarını görüşecekler. Kurulduğu günden bu yana girmedik sokak, çalmadık kapı bırakmadıklarını söyleyen Başkan Özmen ve ekibi, başta istihdam ve beyin göçünü önlemek adına Erzurum Valisi Okay Memiş, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Atatürk Üniversitesi Rektörü Ömer Çomaklı, Siyasi ve Sivil örgüt yetkilileri ile bir araya gelip istişare ettikleri, Erzurum'un sorunları ve çözümleri için Ankara'da mesai yapacaklarını beyan etti.                                                                     

GÜN BİRLİK VE DİRLİK OLMA GÜNÜDÜR                    

Başkan Özmen "Gün Erzurum’un hak ettiği yere getirme günüdür, gün Erzurum için birlik ve dirlik olma günüdür." dedi. Konuşmasında ayrıca, Bir ana evladına nasıl sahipse bizde Erzurum'a bu güzel memleketimize o şekilde sahip olmamız gerektiğini dile getirdi. Dernek faaliyetleri hakkında da bilgi veren Özmen, Erzurum Kanaat Önderleri Derneğinin amacının Erzurum’un tarihi kültürel ve doğal değerlerini ön plana çıkarıp Erzurum’u hak ettiği yere taşımak olduğunu, derneğin sevdası Erzurum olan her kesime açık olduğunu, bugüne kadar her taşın altından çıkan, menfaat ve şahsi reklamları peşinde koşanlara karşı olduklarını, öğrencisinden, esnafına, doktorundan, avukatına her kesimden üyelerinin olduğunu kesinlikle tek amaçlarının, tek sevdalarının Erzurum olduğunu belirtti.

  

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERZURUM, KANAAT, ÖNDERLERİ, ANKARA, YOLUNDA,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ERZURUM KANAAT ÖNDERLERİ ANKARA YOLUNDA
ERZURUM KANAAT ÖNDERLERİ ANKARA YOLUNDA
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937