google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
12 Kasım 2017 - Pazar 12:27 Bu haber 2906 kez okundu
 
FENERBAHÇE'DE KOCAMAN ROTASYON!
Fenerbahçe’de Milli Takım arasının ardından yeni bir dönem başlıyor. Fenerbahçe'de takımın çalışma şekli ve saatlerinde rotasyona gidilme kararı alındı.
SPOR Haberi
FENERBAHÇE'DE KOCAMAN ROTASYON!

Fenerbahçe’de Milli Takım arasının ardından yeni bir dönem başlıyor. Sarı-lacivertliler bir an önce toparlanmak ve şampiyonluk yarışına ortak olmak için kolları sıvadı. İlk olarak takımın çalışma şekli ve saatlerinde rotasyona gidilme kararı alındı.

Geçmiş dönemde de başvurulan tam gün mesai yeniden uygulamaya geçiyor. Milli maçların ardından takım halinde çalışmalara başlayacak olan sarı-lacivertliler bu sayede sorunları daha kolay çözmeyi planlıyor. Sabah ve akşam çalışması boyunca tesislerde kalan futbolcular yine benzer yönteme başvuracak.

TESİSLERDE DAHA ÇOK ZAMAN GEÇİRECEKLER

 

Tek antrenman olduğu günler de Fenerbahçe tesislerinde daha fazla mesai yapılacak. Sarı-lacivertliler özellikle kritik süreci bu şekilde aşmayı hedefliyor. Gerek futbolcuların teknik heyet ile yapacağı toplantılar gerekse antrenman sonrası sorunların yüz yüze konuşulması ile takım kimliğinin güçlendirilmesi amaçlanıyor. Futbolcular artık yeni dönemle birlikte tesislerde daha çok zaman geçirecek.

Bu arada takımın istenen sonuçları alamamasında birçok etkin önemli rol oynadı. Kadronun geç kurulması, bireysel hatalar, taktik anlayış gibi konuların yanısıra hafta içinde yapılan yoğun çalışmaların da takımı fazlasıyla yorduğu ifade edildi.

Özellikle bazı oyuncuların yoğun antrenman programından etkilendiği ifade edildi. Futbolcuların maç içinde özellikle son bölümlerde oyundan düşmesinde bu temponun da etkileyici faktörlerden biri olduğunun altı çizildi.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: FENERBAHÇE'DE, KOCAMAN, ROTASYON!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937