google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
08 Temmuz 2016 - Cuma 08:53 Bu haber 2027 kez okundu
 
FERİBOTTA TATİLCİ KAVGASI!
Bozcaada’dan Geyikli Beldesi’ne giden arabalı vapur hareket ettikten kısa süre sonra yolcular arasında kavga çıktı.
ASAYİŞ Haberi
FERİBOTTA TATİLCİ KAVGASI!

Çanakkale'de Bozcaada - Geyikli seferini yapan arabalı vapurda yolcular arasında kavga çıktı. Yolculuk boyunca devam eden kavgaya karışanlar, arabalı vapur iskeleye yanaşınca gözaltına alındı.

Bozcaada’dan saat 24.00 seferi ile Geyikli Beldesi’ne giden Gestaş firmasına ait arabalı vapur hareket ettikten kısa süre sonra yolcular arasında tartışma çıktı.

Bir otomobilin kapısının açıldığı sırada, rüzgarın da etkisiyle diğer otomobile zarar vermesi nedeniyle çıktığı ileri sürülen tartışma, kısa sürede büyüyüp kavgaya dönüştü.

Kavga sırasında otomobilin üzerine çıkıp etrafa tehditler savuran bir vatandaş, aracın tavanında maddi hasara yol açtı. Yumrukların havada uçuştuğu kavgada hamile bir kadın fenalaştı.

Kimsenin ayıramadığı kavgaya araçları içindeki tatilciler hep birlikte korna çalarak tepki gösterdi. Tatilciler arasında endişe yaratan kavga, arabalı vapur Geyikli İskelesi’ne yanaşıncaya kadar sürdü.

Kaptanın ihbarı üzerine iskelede hazır bekleyen jandarma ekipleri, kavgaya karışanları gözaltına alarak Geyikli Jandarma Karakolu’na götürdü.

Kavga sırasında fenalaşan hamile kadına ise tedbir amaçlı çağırılan ambulansta müdahale edildi.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: Bozcaada’dan, Geyikli, Beldesi’ne, giden, arabalı, vapur, hareket, ettikten, kıs
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937