Haber Detayı
28 Mayıs 2017 - Pazar 11:31 Bu haber 747 kez okundu
 
FETÖ BİNASINDA ŞOK DETAY!
FETÖ-PDY gizli toplantılarının yapıldığı belirlenen Altunizade FEM Dersanesi binasında yapılan incelemelerin yeni detayları ortaya çıkardı.
- Haberi
FETÖ BİNASINDA ŞOK DETAY!

Fethullahçı Terör Örgütü'nün gizli toplantılarının yapıldığı belirlenen Altunizade FEM Dersanesi binasında yapılan incelemeler, yeni detayları ortaya çıkardı. Terör örgütü elebaşı Fethullah Gülen'in Amerika'ya gidişinden önce kullandığı çatı katının metal zırhla kaplandığı, camların kurşun geçirmez olduğu ve duvarların ise kurşuna karşı dayanıkla ateş tuğlasından inşa edildiği ortaya çıktı.

             

GİZLİ SERVİS OFİSİ GİBİ DONATILMIŞ

​FETÖ'nün en gizli toplantılarının yapıldığı Altunizade FEM Dershanesi binası, yapılan incelemelerin ardından Maarif Vakfı'na devredildi. Binada yapılan incelemeler, FETÖ merkezinin adeta bir gizli servis ofisi gibi donatıldığını ortaya çıkardı. Daha önce şifreli asansörleri ve gizli geçitleri ile haberlere konu olan binanı, yapılışı itibariyle de olası bir çatışmaya dayanıklı hale getirildiği öğrenildi.

       

KURŞUN GEÇİRMEZ DUVARLAR

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in Amerika'ya gidişinden önce kullandığı binanın çatı katının duvarlarının metal zırh ile kaplandığı ortaya çıktı. Çatı katının camları kurşun geçirmez olarak tasarlanırken, duvarlarda da beton yapının üzerine mermiye dayanıklı ateş tuğlasının kullanıldığı tespit edildi. Ekipler, duvarlarda, yangın dedektörü içinde ve elektrik prizlerinde ise çok sayıda ses kayıt cihazı ve kamera olduğunu belirledi.

                 

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: FETÖ, BİNASINDA, ŞOK, DETAY!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937