google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
04 Şubat 2018 - Pazar 12:35 Bu haber 4165 kez okundu
 
GALATASARAY'A SÜRPRİZ BAŞKAN ADAYI!
Galatasaray'ın Ocak ayındaki seçimlerinde Dursun Özbek’i destekleyen ancak kaybeden grubun belirlediği yeni aday Ali Galip Yorgancıoğlu. Ancak bu ismin de Galatasaray camiasında çok tanınmaması dezavantaj olarak görülüyor.
SPOR Haberi
GALATASARAY'A SÜRPRİZ BAŞKAN ADAYI!

Galatasaray’da Mayıs ayında yapılacak seçimli genel kurulun çalışmaları şimdiden başladı. Dursun Özbek'in baskın seçiminin ardından başkanlık koltuğuna oturan Mustafa Cengiz'e karşı ‘Galatasaray Liseli' üyelerin sürpriz adayı belli oldu.

Son seçimde Dursun Özbek'e destek veren grubun düşündüğü isim, Galatasaray Lisesi mezunu Ali Galip Yorgancıoğlu. Ocak ayındaki seçimde Başkan Özbek'i destekleyen ancak sandıkta büyük şok yaşayarak kaybeden liseli grubun, Mayıs'ta kazanmak için yoğun bir çalışma içine girdiği belirtildi.

 

Başkan Özbek’in yeniden adaylığı düşündüğü süreçte liseli grup ile görüşmelerine hız veren Yorgancıoğlu'nun seçim çalışmalarına 1 ay içinde hız vereceği belirtiliyor.

Anadolu Grubu'nda yönetim kurulu üyesi olan ve iş dünyasının tanınmış simaları arasında yer alan Yorgancıoğlu'nun Galatasaray camiasının içinde bilinen bir isim olmaması, en büyük dezavantajı olarak görülüyor.

 

Ahmet Ocaklı, Serdar Eder ve Alper Narman'ın başını çektiği grup ise Yorgancıoğlu'nun kulüp içi siyasette yıpranmamış bir isim olmasını dezavantaj değil avantaj olarak görüyor.

Ali Galip Yorgancıoğlu

DİVAN BAŞKANLIĞI İÇİN 3 İSİM: MAyıs ayında yapılacak seçimden önce bir başka başkanlık heyecanı divan kurulu için yaşanacak. Mevcut Başkan İrfan Aktar'ın en büyük rakibi, halen daha yardımcılığını sürdüren Eşref Hamamcıoğlu.

Divan başkanlığını bırakmak istemeyen İrfan Aktar'ın bu defa Hamamcıoğlu'na karşı zorlanabileceği Galatasaray camiası içinde şimdiden konuşulmaya başladı. Bu koltuk için üçüncü aday ise Bünyat Balaban olacak.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: GALATASARAY'A, SÜRPRİZ, BAŞKAN, ADAYI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937