google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
03 Şubat 2018 - Cumartesi 10:47 Bu haber 3967 kez okundu
 
GALATASARAY'DA 10 TRANSFERE SORUŞTURMA ŞOKU!
Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz, eski başkan Dursun Özbek'in yaptığı transferler için geniş çaplı bir inceleme başlatıldı.
SPOR Haberi
GALATASARAY'DA 10 TRANSFERE SORUŞTURMA ŞOKU!

Ndiaye'nin maliyetinin 7.5 milyon Eurodan daha fazla olduğu ve 12 milyon Euroyu bulduğu iddialarının ortaya çıkmasından sonra Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz yönetimi bu transferle birlikte diğer futbolcular için de düğmeye bastı. 

ÖZBEK ÇEK DEFTERİYLE GİTTİ : Başkan Cengiz'in inceleme talimatının ardından öncelikle Ndiaye transferi için soruşturma başlatıldı. Yöneticiler kulüpte profesyonel olarak çalışan kişilerle görüşerek, transferin nasıl gerçekleştiğini sordu. Çalışanlar'm, "Bu transferle ilgili bizim bilgimiz yok. Başkan Dursun Özbek, çek defterini alarak bizzat Ankara'ya gitti ve anlaşmaları yapıp geldi. Bize de herhangi bir bilgi verilmedi" dediler.


SIRADA 9 FUTBOLCU DAHA VAR : Bunun üzerine inceleme genişletildi. Cengiz, Galatasaray'ın bu sezon Ndiaye dışında kadrosuna kattığı Gomis, Mariano, Maicon, Belhanda, Fernando, Feghouli, Denayer, Latovlevici ve Carrasso transferleri için de çok geniş kapsamlı bir inceleme yapılmasını ve her futbolcu için ayn ayrı dosya tutulmasını istedi. Eğer transferlerde suistimal çıkarsa, kanunu işlem yapılacak.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: GALATASARAY'DA, 10, TRANSFERE, SORUŞTURMA, ŞOKU!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937