google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
10 Mart 2019 - Pazar 12:19 Bu haber 3732 kez okundu
 
GENÇ KADINI ÖNCE ZİNCİRE BAĞLADI SONRA GÜNLERCE TECAVÜZ ETTİ
Güney Avustralya'da 20'li yaşlarında bir kadın bir kanepeye kelepçelendi, çıplak olarak soyuldu ve çiftçi Gene Charles Bristow tarafından domuz kulübesinde günlerce cinsel tacize uğradı.
ASAYİŞ Haberi
GENÇ KADINI ÖNCE ZİNCİRE BAĞLADI SONRA GÜNLERCE TECAVÜZ ETTİ

Ürpertici olay Güney Avustralya'nın Meningie kentinde yaşandı. 26 yaşındaki genç kadın reklamlarda gördüğü Gene Charles Bristow ismindeki bir çiftçinin verdiği iş ilanı için başvuru yaptı. Genç kadının başvurusuna olumlu yanıt veren cani adam çiftliğe götürdüğü kadını önce bir kanepeye zincirledi. Daha sonra genç kadını soyarak defalarca tecavüz etti. Olay bakın nasıl gelişti...

Cani adam önce zincire bağladı sonra günlerce tecavüz etti! - Sayfa 1

19

Cani adam önce zincire bağladı sonra günlerce tecavüz etti! - Sayfa 2

Güney Avustralya'da yaşayan Gene Charles Bristow ismindeki bir çiftçinin verdiği iş ilanının altıdan dehşet verici bir olay çıktı. Verdiği ilandan sonra 26 yaşındaki turist bir kadının başvurusuna olumlu cevap veren cani adam genç kadınla buluşup çiftliğe doğru yola çıktı.

29

Cani adam önce zincire bağladı sonra günlerce tecavüz etti! - Sayfa 3

Ancak durum hızlı bir şekilde yön değiştiriyor ve 54 yaşındaki Bristow 26 yaşındaki genç kadını çiftlikteki bir domuz kulübesine kapatıyor. Genç kadını kulübesinde bulunan koltuğa zincire bağlıyor ve 2 gün boyunca cinsel istismarda bulunuyor.

39

Cani adam önce zincire bağladı sonra günlerce tecavüz etti! - Sayfa 4

Telefonu elinden alınan talihsiz kadın yardım çağrısı yapamıyor. Ancak işkence sırasında zincirlerinden kurtulmanın bir yolunu bulan kadın ailesini ve polisi uyarmak için dizüstü bilgisayarını kullanarak haber veriyor. Cani adam sırt çantasındaki dizüstü bilgisayarını almayı unutması genç kızın kurtuluşu oluyor.

49

Cani adam önce zincire bağladı sonra günlerce tecavüz etti! - Sayfa 5

Olay sonrası tutuklanan cani adam mahkemeye çıkartıldı. Mahkeme ise 54 yaşındaki Bristow tecavüz olayını 2017 yılında 25 yıllık karısı, oğlu ve oğlunun eşiyle birlikte çiftlikte yaşadığı zaman meydana geldiğini açıkladı. Yasal olarak ismi açıklanmayan genç kadını kaçırılma olayında 54 yaşındaki Bristow ağırlaştırılmış kaçırılma, tecavüz ve uygunsuz saldırıdan suçlu bulundu.

59

Cani adam önce zincire bağladı sonra günlerce tecavüz etti! - Sayfa 6

 
69

Cani adam önce zincire bağladı sonra günlerce tecavüz etti! - Sayfa 7

 
79

Cani adam önce zincire bağladı sonra günlerce tecavüz etti! - Sayfa 8

 
89

Cani adam önce zincire bağladı sonra günlerce tecavüz etti! - Sayfa 9

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: GENÇ, KADINI, ÖNCE, ZİNCİRE, BAĞLADI, SONRA, GÜNLERCE, TECAVÜZ, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937