google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
02 Şubat 2018 - Cuma 15:11 Bu haber 11860 kez okundu
 
GÖBEK YAĞLARINI ERİTEN TARİF!
Bazı insanlar ne kadar rejim yaparsa yapsın göbek bölgesindeki yağları bir türlü veremiyor. Eğer sizde göbek bölgenizde oluşan bölgesel yağlanmadan şikayetçiyseniz size vereceğimiz 1 haftada göbek eriten karışım tarifini uygulayabilirsiniz.
SAĞLIK Haberi
GÖBEK YAĞLARINI ERİTEN TARİF!

Bazı insanlar ne kadar rejim yaparsa yapsın göbek bölgesindeki yağları bir türlü veremiyor. Eğer sizde göbek bölgenizde oluşan bölgesel yağlanmadan şikayetçiyseniz size vereceğimiz 1 haftada göbek yağlarını eriten karışım tarifini uygulayabilirsiniz. 

15
Göbeğinizden şikayetçisiniz bu tarif tüm yağları eritecek!

Göbek bölgesinde meydana gelen yağlanma birçok insanın ortak problemleri arasında yer alır. Her türlü egzersizi ve bitkisel yöntemlerini denemenize rağmen bir türlü göbek bölgesinde ki yağlanmadan kurtulamıyorsanız size bir tarif önereceğiz.

25
Göbeğinizden şikayetçisiniz bu tarif tüm yağları eritecek!

İşte bir haftada göbek yağlarını eritmenize yardımcı olacak karışım tarifi:

Malzemeler: Bir parça taze zencefil, 1 tutam kurutulmuş yapraklı yeşil çay, 5 adet nane yaprağı (taze olacak), 5 adet taze fesleğen yaprağı


 
35
Göbeğinizden şikayetçisiniz bu tarif tüm yağları eritecek!

1 haftada göbek yağlarını eriten karışım nasıl hazırlanır?

İlk olarak bir kabın içerisinde içme suyunu atın ve kaynatın. Daha sonra içerisine vermiş olduğumuz malzemeleri ekleyip ocağın altını kapatın. 5 dk dinlendirdikten sonra içerisine tarçın ekleyip içebilirsiniz.

45
Göbeğinizden şikayetçisiniz bu tarif tüm yağları eritecek!

1 haftada göbek yağlarını eriten karışımın günün hangi saatlerinde içilmesi gerekir? Sabah aç karnına, öğlen ve akşam yemeklerinden yarım saat önce günde 3 parçaya bölerek içebilirsiniz. Bir uyarı; eğer bu besinlerden birine veya bazılarına alerjiniz varsa, herhangi bir sağlık sorununuz tetikleyecek bir besin ise kullanmaktan kaçının.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: GÖBEK, YAĞLARINI, ERİTEN, TARİF!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937