Haber Detayı
07 Ekim 2017 - Cumartesi 16:46 Bu haber 855 kez okundu
 
GÜLEN'E SUİKAST HAZIRLIĞI İDDİASI!
Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur bugünkü köşe yazısında Fetullah Gülen'e örgüt içinden suikast düzenleneceğini iddia etti.
GÜNDEM Haberi
GÜLEN'E SUİKAST HAZIRLIĞI İDDİASI!

Fetullah Gülen'e suikast planlanıyor. Örgüt içinde liderliğe oynadığı iddia edilen Şerif Ali Tekalan ile Mustafa Özcan'dan biri Gülen'e suikast hazırlığı içinde.

Bomba iddiayı duyuran isim Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur oldu. FETÖ'nün kaynayan kazana dönüştüğünü savunan yazar, kimliği gizli ve FETÖ’cülerin yakından izlediği bir hesabın verdiği inanılmaz bilgileri köşesinde paylaştı.

 FETÖ HUSUSİLERİNDEN İKİ İBLİS KİM?
 
"(...)MEKANİZELER isimli hesap(*) birkaç gün önce FETULLAH GÜLEN’E SUİKAST HAZIRLIĞINI bakın nasıl anlattı:
“Es-Selamu Aleykum. Bugün hepimizi yakından ilgilendiren, çok önemli bir konu üzerine yazacağım. Lütfen çok dikkatli okuyun.
Önümüzdeki günlerde Hoca Efendiye karşı bir girişimde bulunulacak. Kalp krizi haberlerinin çıkmasıyla uygun zamanın şimdi olduğuna karar verdiler.

Hoca Efendi ile mütevazı istirahatgâhında bulunan ve çevresinin güvenini kazanmış bir el tarafından gerçekleştirilecek. Hoca Efendinin mahrem hizmetlerini sürdürdüğü zaman zarfında etrafının güvenini kazanan bu şahsa çok dikkat edilmeli.
Ben bu satırları yazmadan önce belki bu hain planlarına başlamış dahi olabilir hatta geç kalmış dahi olabiliriz.

Bu hain hadiseyle ilintili olan, Şerif Ali Tekalan'ın Pensilvanya'da kimlerle irtibatlı olduğu acilen araştırılması gerekir. Şerif Ali Tekalan'ın irtibatları çözüldüğü takdirde, camiaya hazırlanan bu 2. büyük tuzak ortadan kaldırılacaktır. Kifayetsiz muhteris Şerif Ali Tekalan, HE sonrası Hizmet Hareketini, Mustafa Özcan'a bırakmak istemiyor.
Bu iki iblis arasındaki çekişme, 2. büyük tuzağın kimin eliyle yapılacağının kavgası.

Şerif Ali Tekalan akademisyen kimliği sayesinde, Amerika'daki derin devletle irtibatını ve ilişkisini sağlamlaştırıyor. Şerif Ali Tekalan'ı yakından tanıyanlar, ne kadar pragmatist ne kadar ikbal düşkünü olduğunu çok iyi bilir ve şehadet ederler.
Dün aslında 2. büyük komplodan bahsedecektim ama bu hain planı deşifre etmem gerekti. Eğer bu hain plan engellenemezse, Hizmet Hareketi için son perde olabilir.”

"NEDEN AÇIK HESAPTA BİLGİLERİ PAYLAŞTI?" SORUSUNA YANIT

Bu hesap kendisinin kimliğini sorgulayan ve diğer FETÖ’cü hesaplardan saldıranlara aşağıdaki bilgiyi veriyor:
“Kim olduğumu merak edenlere birkaç ipucu vereceğim. Ben 2 kardeşi tutuklu, 3 yakını KHK mağduru olan biriyim. Diğer bir ifadeyle tuzu kuruların çoktan unuttuğu Hizmet gönüllüsü insanlardan bir tanesiyim. Ajan provokatörlerin tahrikleriyle hayatımız karardı! Üstümüze benzin dökülüp yakılmadığımız kaldı. İşte bu ajanların hasmıyım.”
Neden bir açık hesapta “gizli kalması gereken” bilgileri paylaştığı ve neden “ağabeylerle ablalara” iletmediği yolundaki eleştirilere verdiği cevap da şöyle:
“Burada yazdıklarını neden büyük abilere anlatmıyorsun diye, abiler ve ablalar bana soruyorlar. Defalarca denedim gücüm yetmedi. Bu yüzden İSTİŞARE YOLLARI KAPALI çığlığımın duyulmasını bekledim. Duyuldu da Elhamdulillah.”

Fuat Uğur'un yazısının tamamı

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜLEN'E, SUİKAST, HAZIRLIĞI, İDDİASI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937