google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
19 Nisan 2018 - Perşembe 16:18 Bu haber 6447 kez okundu
 
GÜNDÜZ VAKTİ KÖPRÜ ALTINDA FUHUŞ İĞRENÇLİĞİ!
Adana bir parkta ve köprü altında fuhuş yapan kadınlara operasyon yaptı. Kadınlardan biri gündüz vakti Celal Bayar Köprülü Kavşağı altında fuhuş yaparken suçüstü yakalandı.
ASAYİŞ Haberi
GÜNDÜZ VAKTİ KÖPRÜ ALTINDA FUHUŞ İĞRENÇLİĞİ!

ADANA polisi simitçi, çaycı ve ayakkabıcı boyacısı kılığına girip park ve köprü altında düzenlediği fuhuş operasyonunda 8'i kadın 10 kişiyi gözaltına aldı. Kadınlardan biri gündüz vakti Celal Bayar Köprülü Kavşağı altında fuhuş yaparken suçüstü yakalanırken diğer kadınlara çevreye rahatsızlık vermekten işlem yapıldı. Polisin operasyon yaptığını gören vatandaşlar "Namusumuzu çöpte bulmadık. Bunların yüzüne parka gelip oturamıyorduk. İyi ki polis operasyon yaptı" dedi. Ayrıca dün şafak vakti yapılan operasyonda 8 zanlının kimsesiz ve muhtaç kadınlara tehditle gündüz İnönü Parkı'nda gece ise otoyolda kadınlara fuhuş yaptırdığı öğrenildi.

17
Gündüz vakti köprü altındaki iğrençliğe suçüstü...

27
Gündüz vakti köprü altındaki iğrençliğe suçüstü...

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, şehir merkezindeki İnönü Parkı ve Celal Bayar Köprülü Kavşağı gibi yerlerde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine park ve köprü altlarında çalışma başlattı. Çaycı, simitçi ve ayakkabı boyacısı kılığına giren polis, yapılan takip sonucunda parka gelen ve daha önceden fuhuş yapmaktan suç kaydı bulunan 8 kadının fuhuş amaçlı erkeklerle görüştüğünü tespit etti.


 
37
Gündüz vakti köprü altındaki iğrençliğe suçüstü...

KÖPRÜ ALTINDA FUHUŞTA SUÇÜSTÜ YAKALANDI... Polis bu tespitlerin üzerine park ve köprü altlarına operasyon yaptı. İnönü Parkı'nda daha önceden tespit edilen 7 kadın fuhuş amaçlı parkta bulunup çevreyi rahatsız ettikleri gerekçesiyle emniyete götürüldü. Burada bir kişi de fuhşa aracılık ettiği iddiasıyla yakalandı. Polis köprü altına baskın yaptığında ise bir kadınla bir erkeği fuhuş yaparken suçüstü yakaladı. Zanlılar polis merkezine getirildi. 

47
Gündüz vakti köprü altındaki iğrençliğe suçüstü...

PARKTAKİ VATANDAŞLAR OPERASYONA DESTEK VERDİ... Kadınlar polis aracına götürülürken kendisini görüntüleyen basın mensuplarına "çekmeyin" diye bağırıp ağlayarak tepki gösterdi. Polisin operasyon yaptığını gören vatandaşlar "Namusumuzu çöpte bulmadık. Bunların yüzüne parka gelip oturamıyorduk. İyi ki polis operasyon yaptı" dedi.

57
Gündüz vakti köprü altındaki iğrençliğe suçüstü...

GÜNDÜZ PARKTA GECE OTOYOLDA... Ayrıca dün şafak vakti yapılan operasyonda 8 zanlının kimsesiz ve muhtaç kadınlara tehditle gündüz İnönü Parkı'nda gece ise otoyolda kadınlara fuhuş yaptırdığı öğrenildi.

67
Gündüz vakti köprü altındaki iğrençliğe suçüstü...

Parktan gözaltına alınan kadınlara çevreye rahatsızlık vermekten, fuhuş yaparken yakalanan kadına fuhuş yapmak, erkeğe ise ahlaka aykırı davranıştan işlem yapıldı. İnönü Parkında gözaltına alınan kişiye ise fuhşa aracılık etmekten işlem yapıldı.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: GÜNDÜZ, VAKTİ, KÖPRÜ, ALTINDA, FUHUŞ, İĞRENÇLİĞİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937