google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
18 Eylül 2018 - Salı 11:23 Bu haber 7337 kez okundu
 
HIZLI KİLO VERDİREN ÇİĞ KÖFTE DİYETİ
Uzman Diyetisyen Ali Dereli, yaz mevsiminde etsiz olarak tüketilebilecek olan çiğ köfte hakkında açıklamalarda bulundu. İşte hızlı kilo vermenizi sağlayacak olan çiğ köfte diyeti…
SAĞLIK Haberi
HIZLI KİLO VERDİREN ÇİĞ KÖFTE DİYETİ

Dereli yaptığı açıklamada, yaz aylarının özellikle kadınlarda forma girme stresini de beraberinde getirdiğini belirterek, "Havalar günden güne ısınırken fazla kilolar adeta içimizi ürpertiyor. Çeşit çeşit diyet listeleri, sağlığımızı tehdit eden zayıflama hapları derken, aç kalınacak uzun günler ve sevdiğimiz yiyeceklerden uzak durma çabasının getirdiği mutsuzluk da cabası.

17
Hızlı kilo verdiren çiğ köfte diyeti!

Hem tok tutan, hem zayıflamamıza destek sağlayan ve çok severek yediğimiz çiğ köfte bu zor sürece adeta mükafat niteliğinde" diye konuştu.

27
Hızlı kilo verdiren çiğ köfte diyeti!

Son yıllarda kolay ulaşılabilir, lezzetli, pratik ve her keseye uygun olmasıyla tercih edilen çiğ köftenin diyet yapan kişilere de can simidi olduğunu anlatan Dereli, diyet yapanların hem sevdikleri çiğ köfteden uzak kalmayacağını hem de zayıflamak adına en büyük desteği çiğ köfteden göreceklerini söyledi.

 
 
37
Hızlı kilo verdiren çiğ köfte diyeti!

Dereli, çiğ köftenin 3-4 adet tüketildiğinde çok iyi bir ara öğün alternatifi olabileceğine dikkat çekerek, şunları kaydetti:

 
Hızlı kilo verdiren çiğ köfte diyeti!

"Esmer bulgurun kan şekerinize, cevizin kolesterolünüze, limon, acı ve baharatların metabolizma hızınıza olumlu etkilerini düşünecek olursak eğer, çiğ köftenin iyi bir tercih olduğu kanaatine varabiliriz.

57
 
Hızlı kilo verdiren çiğ köfte diyeti!

Özellikle son yıllarda daha da yaygınlaşan fabrikasyon üretim ile et konulmadan yapılan çiğ köfteler sağlığı olumsuz etkileyebilecek bir takım olumsuzluklardan da uzaklaşmış durumda.

67
 
Hızlı kilo verdiren çiğ köfte diyeti!

Bu durumda, iyi kalite belgelerine sahip, sağlıklı olarak hazırlanmış, paketlenmiş ve saklama koşullarına dikkat edilmiş çiğ köfteye diyetinizde rahatlıkla yer verebilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HIZLI, KİLO, VERDİREN, ÇİĞ, KÖFTE, DİYETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937