google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
08 Şubat 2016 - Pazartesi 10:59 Bu haber 2384 kez okundu
 
HAMİ MANDIRALI'DAN İLGİNÇ İTİRAF!
Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, Akhisar Belediyespor maçından sonra ilginç bir açıklama yaparak, "Ben insanlara yakın biri olduğum için maalesef telefon numaramı bulmuşlar. İsteyen istediği gibi mesaj atıyor, 'o oynar mı, bu oynar mı, şu oynar mı' diye mesaj atıyorlar" dedi.
SPOR Haberi
HAMİ MANDIRALI'DAN İLGİNÇ İTİRAF!

Trabzonspor'un başında çıktığı 3 maçta da mağlup olan teknik direktör Hami Mandıralı, Akhisar Belediyespor karşılaşmasının ardından çarpıcı açıklamalar yaptı.

Takımın sezon başında bir travma yaşadığını ve henüz bundan kurtulamadığını belirten Hami Mandıralı, "Bugün daha derli toplu oynadık diyebilirim. Mağlup duruma düştük, beraberliği bulduk, daha sonra pozisyonlar bulduk ama penaltıyla mağlup olduk. Zor bir süreçten geçiyoruz, biraz zaman isteyecek bu. Başkanımıza, yöneticilerimize, özellikle taraftarımıza çok mahcubuz. Sonuç alamıyoruz ve onları mutlu edemiyoruz. Takım sezon başı travma yaşadı ve hala bundan kurtulmuş değiliz. Bunları çözmek, tekrar ayağa kaldırmak süreç isteyecek, olacak ama ne zaman olacağını bilmiyorum" dedi.


"İSTEYEN İSTEDİĞİ GİBİ MESAJ ATIYOR!"

Mandıralı, takımda eksik oyuncularının çok olduğunun hatırlatılması üzerine, ilginç açıklamalar yaparak şunları söyledi:

"Ben insanlara yakın biri olduğum için maalesef telefon numaramı bulmuşlar. İsteyen istediği gibi mesaj atıyor, 'o oynar mı, bu oynar mı, şu oynar mı' diye mesaj atıyorlar. Böyle bu işin içinden çıkamayız. Oyuncularımızdan aldığımız bilgi bu, sezon başı çalışmamışlar. Yüklenince sıkıntılar başlıyor, hastalıklar var. 3-4 gün idmana çıkmayan oyuncular var ve biz bu oyunculardan kadro oluşturmaya çalışıyoruz. Diyorum ki mazeretlere sığınmayayım ama böyle bir tablonun içindeyiz. Dolayısıyla en iyisini, en sağlıklısını oynatmaya çalışıyoruz ve böyle tepkilerle karşı karşıyayız ama bu bizi bir yerlere taşımayacak. Biraz zaman isteyecek bu iş, taraftarlardan özür diliyoruz, bize biraz daha anlayışlı olsunlar" ifadelerini kullandı.

"HEPSİ OYNADI VE PERFORMANSLARI ORTADA"

Akhisar Belediyespor karşısında şans verdiği oyuncularla ilgili bir soru üzerine Mandıralı, "Takımın başında Hami Mandıralı olunca bunlar daha fazla ayyuka çıktı. Daha önce oynayan veya oynamayanlar çok konuşulmuyordu. Şimdi hepsine görev veriyoruz, hepsi oynadı bu takımda ve performansları ortada" diye görüş belirtti.

"VİCDANIM RAHAT"

Mandıralı, vicdanının rahat olduğunu belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: 
"Tabii ki taraftarımızın canı yanıyor, üzülüyorlar. Ben de üzülüyorum. Öyle zor bir durum ki, olan kadromuz bu. Oyuncu sayımız bu, belki 1-2 hafta sonra kadro kuramayacağız. Bizi eleştirirken, yerden yere vurmaya çalışırken, ellerini vicdanlarına koysunlar. Bu takım travma yaşamış, böyle bir zorlukla geldik, bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bir takım hep düz koşar mı, yan koşarken sıkıntılar başlıyor, hep düz koşmuş. Kulübe gidiyorum, tam takım idmana çıkmayı bekliyorum, doktorun odasına gidiyorum, revir gibi. Yani morali bozuk odama çıkıyorum, ne yapacağız, nasıl bir kadro oluşturacağız, nasıl bir çalışma şekli ortaya koyacağız? Böyle bir ortamla karşı karşıyayız."

"PENALTI ÇOK UCUZDU"

Akhisar Belediyespor lehine verilen penaltıyı "çok ucuz" olarak yorumlayan Mandıralı, "Küçük bir temas var ama bana göre penaltı değil. Sonuçta verildi, hakemin kararı bu" dedi.

Mandıralı, maç içinde sakatlanan Okay Yokuşlu'nun adalesinde sorun olduğunu, Musa Nizam'ın serumla maça çıktığını belirterek, Bosingwa'nın da serumla mücadele ettiğini söyledi.

"BAŞKA ŞANSIMIZ YOK, BU OYUNCULARLA DEVAM"

Göreve geldiği ilk dönemin mi bugünün mü zor olduğunu sorulması üzerine Mandıralı, "Resim ortada,onun cevabını siz verin, ben söyleyeceklerimi söylüyorum.Trabzonspor'a güzel şeyler bırakan biri olarak, devamının da böyle olmasını arzu ederdim fakat işler her zaman istediğiniz gibi gitmiyor. Ben ekibimle savaşmayı seviyorum. Tekrar ayağa kalkmak onların yardımıyla olacak. Başka şansımız yok, bu oyuncularla devam edeceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.

ÜLKEHABER

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzonspor, Teknik, Direktörü, Hami, Mandıralı, Akhisar, Belediyespor, maçından
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937