google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
17 Nisan 2018 - Salı 14:49 Bu haber 2106 kez okundu
 
İLKLERİN PIRLANTACISI ZEN!
Kolyelerin kadınların dünyasında farklı bir yeri vardır. Ama Zen kolye kreasyonlarında kolye unsuru farklı çizgileriyle eşi benzeri görülmemiş büyüleyici bir güzelliğe bürünüyor.
MODA Haberi
İLKLERİN PIRLANTACISI ZEN!

Kolyelerin kadınların dünyasında farklı bir yeri vardır. Ama Zen kolye kreasyonlarında kolye unsuru farklı çizgileriyle eşi benzeri görülmemiş büyüleyici bir güzelliğe bürünüyor. Zen Pırlanta kolye tasarımları; kadınların günlük yaşamına sunduğu modern çizgileriyle çoktandır elmas taneleriyle gündüzleri dahi ofis kıyafetlerine ya da haftasonu şıklıklarına hatta gece şıklığının olmazsa olmazı olan zarafet unsuru kolye modelleriyle hayata adeta ışıltı katarak 7/24 taşınabilecek ürünlere dönüşüyor. Bu özel ışıltıları keşfetmeninse şimdi tam sırası. Çünkü Zen mağazalarında ve online sayfalarında her üründe olduğu gibi kolyelerde de eşi benzeri görülmemiş bir indirim yaşanıyor.

Otomatik alternatif metin yok. Otomatik alternatif metin yok.

Otomatik alternatif metin yok.

Zen pırlanta kolyeleriyle esetetiği ve zarif ışıltkları yakalamak çok kolay. Bu konuda

tüm gün zariflik unsuru olarak kullanabileceğiniz modern yansımalar, geçmişten günümüze süren bir hikayeyi konu alarak kolye parıltılarıyla sunuluyor. Sadece Zen sayfalarında bulabileceğiniz tek taş Forevermarkt kolye modelleri günümüz modasının en özel anlatımlarıyla dolu. Elmasın sade anlatımını tek taş şeklinde boynunuzda taşımak isterseniz ve ‘işte mücevher budur’ mesajını etrafa vermek isterseniz indirimli fiyatlarla tüm Forevermarkt’lar sizi bekliyor. Özel gecelerin olmazsa olmazı bu kolyeler parıltılarında çiçek hüzmelerini yansıtırken güzelliğinizi gölgede bırakacak ve tüm dikkatleri boynunuza çekecek nitelikte tasarlanmış. Bu ürünlere şu aralar 20 indirimle sahip olabilir ve herkese parmak ısırtabilecek görkemde gerdanlıklara sahip olabilirsiniz.

Adeta kum ışıltılarını anımsatan Zen Reina kolye modelleri bir bakanı tekrar baktıracak niteliklerde. Küçük bir gerdanlık tadında olan Reinaları dilerseniz gece letafetinde kullanabileceğeiniz gibi gündüz gittiğiniz her yerde de takabilirsiniz. Zira Reina kolye modelleri size 7/24 takabilme özgürlüğünü sunabilecek niceliklerde tasarlanmış.

Otomatik alternatif metin yok. Otomatik alternatif metin yok.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Fantezi kolye modellerindeyse hayal gücünüzü süsleyebilecek olan herşey var. Sizi nazarlardan koruyabilecek olan tılsımlı gözler, at nalı sembolleri, sadakatin simgedsi baştan aşağı pırlanta bezeli yusufçuklar, kadının zarafetinin büyük simgesi pırlanta taşlı kelebekler, aşkın bölünmezliğinin simgesi pırlantalı iç içe geçmiş olan kalp kolye sembolleri, Mustafa Kemal Atatürk pırlanta detaylı kolyeler, anne – bebek kolyeleri, şans meleği kolyeler, kedi, melek figürleri, incili detaylar, peri figürleri sizi alıp hayal dünyanızda özel bir yolculuğa çıkarabilecek cinsten... Gün boyu boynunuzda keyifle takabileceğiniz bu kolye modelleriyle kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Otomatik alternatif metin yok.

Renkli taş kolye modelleriyle uğurunuz olan taşı her daim boynunuzda taşıyabilir, burç kolye modelleriyle kendinizin ya da sevdiğinizin burcunu bile boynunuza kondurabilirsiniz. Siyah – beyaz pırlanta taneciklerine bezenmiş burç kolyeleriyle kendinizi çok farklı hissedeceğiniz kesin.

Kim bilir, Zen Pırlanta’nın tasarladığı şans anahtarlarının ışıltısını boynunuza taktığınızda belki önünüzde tüm kapılar ardına kadar açıklacak ve şans sizin için dönecektir. Yaşam güneşi kolye modelleriyle belki siz de evrenin sırrını çözebilecek ve kar tanesi kolye modelleriyle de safiyane güzelliğinizi en özel şekilde taçlandırabileceksiniz. Kısacası denemeden ve bu özel kolyeleri takmadan bunların hiç birisini bilemezsiniz. Renkli taşlı kolyelerin büyüsünü, şans anahtarının gizemli güzelliğini ve çok dahasını 20, 30, 40’a varan büyük indirimlerle yaşamak için https://zenpirlanta.com/ adresine davetlisiniz.

Kaynak: Editör: HABER DEŞİFRE
Etiketler: İLKLERİN, PIRLANTACISI, ZEN!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937