Haber Detayı
06 Eylül 2017 - Çarşamba 11:54 Bu haber 2033 kez okundu
 
İMAM KADININ KOCASINA MESAJ ATIP...
İstanbul Sultanbeyli'de İmam Ö.B., eşinden ayrılan Emine E. ile evlenmek istedi. Kadını ikna edemeyen imam akılalmaz bir yola başvurdu. Detaylar haberdesifre.com'da
ASAYİŞ Haberi
İMAM KADININ KOCASINA MESAJ ATIP...

İstanbul Sultanbeyli'de İmam Ö.B., eşinden ayrılan Emine E. ile evlenmek istedi. Kadını ikna edemeyince de akılalmaz bir yola başvurup genç kadını razı etmesi için eski eşine mesaj atmaya başladı.

16
İmamın sapıklığına bakın! Kadının kocasına mesaj atıp...

'Sen nafakadan kurtul, ben de hanıma kavuşayım' mesajlarının arkası kesilmeyince eski eş çareyi müftülüğe

şikayette buldu.

26
İmamın sapıklığına bakın! Kadının kocasına mesaj atıp...

Habertürk gazetesinden Yusuf Doğan'ın haberine göre, Sultanbeyli'de Savaş H. (36) ve Emine E. (32), 2004'te evlendi. Bir yıl sonra bir çocukları olan çift, yaklaşık 10 yıllık evliliğin ardından 2014'te şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. O tarihte 9 yaşında olan çocuğun velayeti anneye verildi. Savaş H.'nin de ayda 500 TL nafaka ödemesine karar verildi.


 

 

36
İmamın sapıklığına bakın! Kadının kocasına mesaj atıp...

EVLENMEK İSTEDİ

Savaş H.'nin iddiasına göre, yaşadıkları ilçedeki bir camide imamlık yapan Ö.B. ile eski eşi arasında yaklaşık 2 yıl önce yakınlık başladı. İmam Ö.B. ailenin güvenini kazanmak için 2015'te Emine E.'nin oğlunu tüm masraflarını karşılayıp Manisa'daki bir özel okula kaydettirdi. Emine E. ve imam Ö.B. yatılı okuyan çocuğun yanına gidip gelirken ilişkileri ilerledi, ancak Ö.B., Emine E.'yi evlilik için bir türlü ikna edemedi.

 

46
İmamın sapıklığına bakın! Kadının kocasına mesaj atıp...

'SEN DE KURTUL BEN DE'

İmam Ö.B. iddiaya göre birkaç ay önce Emine E. ile evlenebilmek için oldukça ilginç bir yola başvurup Savaş H.'ye sosyal medya hesabından mesajlar göndermeye başladı. Ö.B.'nin gönderdiği mesajlarda, "Sen Emine Hanım'ı ikna et o benim hanımım olsun. Ben ona hayırlı eş, oğluna da iyi bir baba olurum", "Senle anlaşalım, bu senin de işine gelir. Emine Hanım'ı ikna et benimle evlenmeye, sen nafakadan kurtul ben de hanıma kavuşayım", "Yoksa daha çok amele gibi çalışırsın" şeklinde ifadeler yer aldı.

 

56
İmamın sapıklığına bakın! Kadının kocasına mesaj atıp...

MÜTFÜLÜĞE ŞİKAYET ETTİ

Savaş H., 19 Haziran'da Sultanbeyli İlçe Müftülüğü'ne giderek imam Ö.B.'den şikayetçi oldu. Şikayetle ilgili soruşturma başlatıldı. Diyanet İşleri Başkanlığı yetkilileri konuyla ilgili Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanlığı müfettişlerinin incelemesinin henüz tamamlanmadığını, soruşturmanın sürdüğünü belirtti.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: İMAM, KADININ, KOCASINA, MESAJ, ATIP...,
Yorumlar
a sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937