google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
22 Ekim 2017 - Pazar 17:13 Bu haber 1546 kez okundu
 
İŞ DÜNYASININ TEMSİLCİLERİ LONDRA'DA BULUŞUYOR!
20 – 22 Ekim 2017 tarihlerinde Londra Yunus Emre Enstitüsünde,imalat ve hizmet sektöründe inovasyona yönelik çalışmalarıyla örnek teşkil eden iş dünyasının önemli isimleri deneyimlerini paylaşmak üzere bir araya geliyor. Zirve toplantısını Kalite Zirve Başkanı Sayın Fahri Ustaoğlu yönetirken genel koordinatörlüğünü de ünlü danışman ve organizatör Zeynep Öber yapıyor.
DÜNYA Haberi
İŞ DÜNYASININ TEMSİLCİLERİ LONDRA'DA BULUŞUYOR!

HABERDESİFRE.COM - LONDRA Lobin International tarafından gerçekleştirilen 10th International Quality Summit (10. Uluslar arası Kalite Zirve Toplantısı), kalite bilincini geliştirmek ve markalar için geleceğin habercisi olan AR-GE’nin önemini konuşmak için Londra Yunus Emre Enstitüsünde toplanıyor.

İş dünyamızın temsilcileri, dünyada pazar payını arttırabilmek, kalite ve inovasyon konusunda deneyimlerini paylaşmak ve  AR-GE konumlandırmasının önemini vurgulamak için Londra’da buluşuyor. 

Lobin İnternational, bu amaçla Londra Yunus Emre Enstitüsünde, Türkiye’nin önde gelen sanayici ve adamlarının, bilgi birikim ve deneyimlerini aktarmasına fırsat veren etkinlikleri ile, devlet ve özel sektör temsilcilerinin yanı sıra STK’lar ve bürokrasinin de katılımcılar arasında bulunacağı Uluslararası Kalite Konferanslarını gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin yanı sıra Dünya’dan da ve siyaset dünyasının geniş katılımıyla gerçekleşecek olan konferanslarda, talepler ve beklentiler üzerine yapılan araştırmalar sonucu tespit edilen ihtiyaçların giderilmesi için birliği imkanları aranacak ve düzenlenen sempozyumlarla konusunda uzman kişilerin düşüncelerine başvurulacaktır.

Türkiye’nin stratejik ve coğrafi yapısı, yatırımcılara sağlamış olduğu imkanlarla, Dünya’daki pazar payının yükseltilmesine önemli fırsatlar sunmaktadır.

Günümüz tam rekabetçi piyasa koşullarında avantaj sağlamak için sadece kalite-maliyet hesapları yetmez. Pazarda kalıcı olabilmek için, AR-GE ekseninde oluşturulacak kalite ve inovasyon yeteneğinin sürdürülebilir olması gerekir. Bu amacı reel hale getirebilmek için uluslararası kalite zirvesine müracaat eden sektör temsilcilerinin yapmış olduğu faaliyetleri değerlendirmektedir

Türk iş dünyasının dünya pazarlarına yönelik pazarlama stratejileri üretime yönelik girişimleri dünya pazarlarında yer almamıza imkan sağlayan müteşebbis ruhu, rekabet gücümüzü artırmaktadır.Sektör temsilcilerinin farkındalık oluşturan projelerine Lobin tarafından verilecek sertifika ve ödüller önemli pazarlama avantajı sunmaktadır ve sunmaya devam edecektir.

Londra'daki Zirve toplantısını Kalite Zirve Başkanı Sayın Fahri Ustaoğlu yönetirken genel koordinatörlüğünü de ünlü danışman ve organizatör Zeynep Öber yapıyor.

Türkiye, İngiltere ve dünyadan önemli adamları ve siyasetçilerin katılacağı zirve toplantısına bazı katılacak isimler ise şöyle: İngiltere’den TC Londra Büyükelçisi Abdurrahman Bilgiç, TC Londra Başkonsolosu Çınar Ergin, Kıbrıs Büyükelçisi Zehra Başaran, MÜSİAD İngiltere başkanı Uğur Yılmaz, TBCCI Başkanı Emma Edhem, Yunus Emre Londra müdürü Mehmet Karakuş, BTKD başkanı Mavis Fuchs, Sofra Restaurantları’nın sahibi ünlü iş adamı Hüseyin Özer, Southwark Belediye Meclisi üyesi Sunil Chopra. Türkiye’den Kazan Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Şen, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Genna Ajans’ın sahibi Selim Tuncer,TGRT eski başkanı Mustafa Odabaş.  İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo ve şarkıcı Derya Uluğ’da 10. Uluslar arası Kalite Zirve Toplantısında sahne alacaklar. İkramlar ise Sofra Restaurant tarafından yapılacak. 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İŞ, DÜNYASININ, TEMSİLCİLERİ, LONDRA'DA, BULUŞUYOR!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İŞ DÜNYASININ TEMSİLCİLERİ LONDRA'DA BULUŞUYOR!
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937