google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
23 Eylül 2016 - Cuma 08:31 Bu haber 3241 kez okundu
 
İSTANBUL'DA MAYMUN DEHŞETİ!
İstanbul'da evden kaçan maymun, parkta oynayan 6 yaşındaki çocuğa saldırdı.
GÜNDEM Haberi
İSTANBUL'DA MAYMUN DEHŞETİ!

İstanbul'da sahibinin balkonda baktığı maymun evden kaçarak parkta oynayan 6 yaşındaki çocuğu darp edip ısırdı. Çocuğun annesi maymunun sahibini şikâyet etti

MAYMUN'U EDİRNE'DEN SATIN ALMIŞ

İstanbul Fatih'te 6 yaşındaki Ömer Tuna, annesi Nuran Tuna ile birlikte Fındıkzade parkındaydı. Nuran Tuna'nın Gürcistan uyruklu komşusu N.T. geçtiğimiz aylarda Edirne'de bulunan bir petshop'tan maymun satın almıştı.

PARKA KAÇTI

Genç kadın, satın aldığı maymuna evinde bakıyordu. Maymun bir müddet sonra bağlı olduğu balkon demirlerinden kurtularak, aşağıya atladı. Sokakta koşmaya başlayan maymun, çocukların bulunduğu parka kaçtı.

MİNİK ÇOCUĞU ISIRDI

Etraftaki insanlara ve parkta bulunan çocuklara saldıran maymun, minik Ömer Tuna'yı önce ısırdı ardından darp etmeye başladı. Ömer'i parktaki vatandaşlar ve annesi kurtardı. Minik Ömer, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan küçük çocuğun ağır derece yaralandığına dair rapor verildi. Savcılığa başvuran minik Ömer'in ailesi saldırgan maymunun sahibinden şikâyetçi oldu. Savcılık, ailenin şikâyeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlattı. 

ÜLKEHABER

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSTANBUL'DA, MAYMUN, DEHŞETİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937