google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 16:33 Bu haber 6003 kez okundu
 
İSTANBULLU GELİN'DE ZIVANADAN ÇIKARAN BORNOZLU ÖPÜŞME SAHNESİ
Star TV ekranlarının en çok izlenen ve sevilen dizilerinden biri olan İstanbullu Gelin 31 Mayıs'ta erken final yapacak olan İstanbullu Gelin'in son bölümünde yaşananlar ise izleyiciyi bu kez iyice kızdırdı.
MAGAZİN Haberi
İSTANBULLU GELİN'DE ZIVANADAN ÇIKARAN BORNOZLU ÖPÜŞME SAHNESİ

Star TV ekranlarında cuma akşamları yayınlanan ve farklı senaryosu ile izleyicinin beğenisini kazanan İstanbullu Gelin finale sadece 10 bölüm kala yayınlanan son bölümündeki bornozlu öpüşme sahnesi ile izleyicinin tepkisini çekti

113

İstanbullu Gelin'de zıvanadan çıkaran bornozlu öpüşme! - Sayfa 2

Bursa'da yaşayan köklü ve geleneksel Boran Ailesi ile İstanbullu Süreyya'nın yollarının İstanbul'da kesişmesini, inişli çıkışlı aşk dolu hayatlarını konu alan dizi reyting listelerinde de Star TV'nin yüzünü güldürüyor. Fakat özellikle son bölümlerde senaryodaki tıkanma seyircinin gözünden kaçmıyor. 

213

İstanbullu Gelin'de zıvanadan çıkaran bornozlu öpüşme! - Sayfa 3

75. bölümü ile ekrana gelen İstanbullu Gelin'in son bölümünde Faruk, Süreyya ve sekreter Özgür arasında yaşananlar izleyiciyi kızdırdı. İpek ile Fikreti'ib barışması ise konaktan her şey yoluna girdi mutlu bir final seyirciyi bekliyor derken. Her şeyi biterecek hamle Faruk'tan geldi. 

 
313

İstanbullu Gelin'de zıvanadan çıkaran bornozlu öpüşme! - Sayfa 4

Bir iş toplantısı için kendisine platonik bir şekilde aşık olan sekreteri Özgür ile aynı otele giden Faruk banyosunu yapmış, bornozlu bir şekilde yatağına uzanırken Özgür kapısı çalar ve masaja davet eder. 

413
 

Herkesin ne düşündüğünü gözünden anlayan Faruk ise bir türlü ona kur yapan Özgür'ün gerçek niyetini anlamaz ve masaj davetini kabul eder. Buraya kadar her şey normal gibi görünse de olay bundan sonra başlar. 

513

Seyirciye bu kadar da olmaz dedirten olay ise Faruk'un mesajı Özgür'e yollaması her an kontrollü davranması ile bilinen Faruk'un böyle bir hata yapması izleyiciye saçma geldi. Asıl zıvanadan çıkaran olay ise Özgür'ü aramak yerine bornozlu bir şekilde kapısına gitmesi. En bombası ise Süreyya'nın tam da o an kapıda belirmesi!

 
613

Bornozlu bir halde apart topar Özgür'ün odasına gider. Küçük bir sinyal bekleyen Özgür ise bu mesaj ile mest oldu. Kapıya Faruk'un geldiği görünce de dudaklarına yapışır. 

713

İstanbullu Gelin'de zıvanadan çıkaran bornozlu öpüşme! - Sayfa 8

Tam o anda tüm endamı ile Süreyya kocasının odasına doğru yürürken Faruk ile Özgür'ün bornozlu bir şekilde öpüştüğünü görür ve şok olur

813
 

İstanbullu Gelin'de zıvanadan çıkaran bornozlu öpüşme! - Sayfa 9

O an dona kalan Süreyya ne yapacağını bilmez bir halde koşarak oradan uzaklaşır. Yeni bölümü heyecanla bekleyen seyircinın ise kafası karışık. Tam her şey yoluna girdi derken yine yanlış anlaşılma, aldatma olayı ve tekrar eden senaryo. 

 
913

İstanbullu Gelin'de zıvanadan çıkaran bornozlu öpüşme! - Sayfa 10

PEKİ DİZİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?: Fikret, Okan’ın İpek’e açıldığını öğrenince herkesi şaşırtacak bir adım attı. Faruk ve Adem, Fikret için endişelendiğinden harekete geçerler fakat gerçek onların tahmin ettiği gibi olmadı.

1013

İstanbullu Gelin'de zıvanadan çıkaran bornozlu öpüşme! - Sayfa 11

Yaşananlar Faruk ve Süreyya ilişkisinde de gerilim yarattı.

1113

İstanbullu Gelin'de zıvanadan çıkaran bornozlu öpüşme! - Sayfa 12

İpek’in kararı ise aile için yeni bir dönemi başladı. Faruk’un iş için Özgür ile şehir dışına çıkması ve yaşanan yanlış anlaşılmalar onu dört koldan sıkıştırdı. Öpüşürken Süreyya'ya yakalanan Faruk'un ise ne yapacağı merak konusu. 

 
1213
 

İstanbullu Gelin'de zıvanadan çıkaran bornozlu öpüşme! - Sayfa 13

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: İSTANBULLU, GELİN'DE, ZIVANADAN, ÇIKARAN, BORNOZLU, ÖPÜŞME, SAHNESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937