google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
20 Ekim 2018 - Cumartesi 14:09 Bu haber 23358 kez okundu
 
İŞTE CHP'NİN ÇEŞME'DEKİ YEREL SEÇİM ADAY ADAYLARI
kadar CHP Çeşme’de 10 Belediye Başkanlığı, 33 Belediye Meclis Üyeliği Başvurusu yapıldı..26 Ekim’e kadar uzatılan sürede başvuruların artması bekleniyor..
YEREL HABER Haberi
İŞTE CHP'NİN ÇEŞME'DEKİ YEREL SEÇİM ADAY ADAYLARI

CHP’de Yerel Seçim aday adaylığı başvuru süresi uzatıldı. 19 Ekim saat 17:00’ye kadar CHP Çeşme’de 10 Belediye Başkanlığı, 33 Belediye Meclis Üyeliği Başvurusu yapıldı..26 Ekim’e kadar uzatılan sürede başvuruların artması bekleniyor..

CHP Çeşme’de Belediye Başkanlığı’na 3, Meclis Üyeliği’ne 9 Kadın Aday Adaylığı’na Başvurdu

Yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) aday adayı olacaklar için 19 Ekim Cuma Saat 17:00 olarak açıklanan son başvuru tarihi, sürpriz bir genelgeyle bir hafta uzatıldı.

Bugün saat 14:30 sıralarında CHP Çeşme İlçe Başkanı Sait Kavasoğulları tarafından CHP üyelerine gönderilen mesajda; “Değerli Cumhuriyet Halk Partililer, Aday Adaylık müracaat tarihleri ile ilgili aday adaylarımızdan gelen yoğun talep nedeniyle 2018/1 sayılı genelgemizle başvurular 26.10.2018 cuma saat 17.00’ye kadar uzatılmıştır” denildi.

CHP Çeşme İlçe Başkanlığı’ndan basına geçilen listede Belediye Meclis Üyeliği aday adayı Sabise Suna Tamer’in ismi sehven yer almamış, daha sonra yapılan açıklamada ismin listeye eklendiği bilgisi verilmiştir.

10 BELEDİYE BAŞKANLIĞI, 34 BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ BAŞVURUSU YAPILDI

Saat 17:00 itibariyle CHP Çeşme İlçe Başkanlığı’na ulaşan aday adaylığı başvuruları sonucu; Belediye Başkanlığı için 3’ü kadın toplam 10 kişi, Belediye Meclis Üyeliği için ise 9’u kadın toplam 34 kişi dosya teslim etti.

Belediye Başkanlığı aday adaylığı için şu isimler başvuruda bulundu:

Mevcut Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, Nükhet Akyıldız, Nilüfer Etkin, CHP Çeşme  Kadın Kolları Başkanı eski Başkanı Gülseli Saatli, İzmir İl Genel Meclis eski Başkanı Hakkı Berksu, CHP eski İlçe Başkanlarından Mehmet Görgün, Çeşme Fly Inn’in sahibi Yüksek Mimar Hakan Dalokay, Çeşme Belediyesi Ruhsat ve Denetim eski Müdürü Nedim Gümüş, CHP Çeşme eski İlçe Başkanı Halil Saatlı'nın oğlu Onur Saatli ve CHP eski İlçe Başkanı M. Ekrem Oran.

Dosya teslim eden Belediye Meclis Üyeliği aday adayları ise şu isimler oldu:

Sabise Suna Tamer, Suzan Çırağ, Şeniz İridere, Güneş Barbaros, Ferhunde Atar, Selma Artar, Zarife Büyüksomalı, Seçil Uğulu, Faika Öner, M. Murat Erdoğan, Mehmet Bilgiç, Hakan Aktaş, Veysel Ayhan, Erol Ferit Ergüler, Mehmet Salih Kaya, Ali Bayraktargil, Yüksel Kızılateş, Ersin Kalkan, Seyit Dolunay Onur, İbrahim Cengiz, Kağan Kılıç, Mehmet Ali Tonga, Cem Deniz, İbrahim Şık, Hakan Güvener, Mustafa Coşkun Karaoğlu, Ahmet Peker, Ural Gültekin, Necmettin Kılıçoğlu, Haşan Karakurt, Ahmet Güler, Fatih Özen, İbrahim Tuz ve Hakkı Pamukçu.

Fulya OMAÇ / ÇEŞME 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İŞTE, CHP'NİN, ÇEŞME'DEKİ, YEREL, SEÇİM, ADAY, ADAYLARI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İŞTE CHP'NİN ÇEŞME'DEKİ YEREL SEÇİM ADAY ADAYLARI
İŞTE CHP'NİN ÇEŞME'DEKİ YEREL SEÇİM ADAY ADAYLARI
İŞTE CHP'NİN ÇEŞME'DEKİ YEREL SEÇİM ADAY ADAYLARI
İŞTE CHP'NİN ÇEŞME'DEKİ YEREL SEÇİM ADAY ADAYLARI
İŞTE CHP'NİN ÇEŞME'DEKİ YEREL SEÇİM ADAY ADAYLARI
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937