google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
20 Şubat 2017 - Pazartesi 11:18 Bu haber 1966 kez okundu
 
İŞTE SURVİVOR'DA ELENECEK İSİMLER!
Survivor ünlüler takımı bu hafta şok üstüne şok yaşadı. Bu şoklarla Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtının ünlüler takımından çıkacağı kesinleşti.
MAGAZİN Haberi
İŞTE SURVİVOR'DA ELENECEK İSİMLER!

Survivor ünlülerde şok üstüne şok kim elenecek?

Survivor ünlüler takımı bu hafta şok üstüne şok yaşadı. Bu şoklarla Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtının ünlüler takımından çıkacağı kesinleşti. Ünlüler takımı ilk kez iki dokulmazlık oyununu da kaybetti. İkinci ada konseyinde bomba isimler eleme pottasına çıktı. Bireysel dokunulmazlığı Furkan kazandı ve o da çok önemli bir ismi elemeye soktu. İşte Survivor'da yaşananlar;

16

Survivor ünlülerde şok üstüne şok kim elenecek?

Survivor ünlüler takımı ilk olarak 18 Şubat cumartesi gecesi oynanan dokunulmazlık oyununu kaybettiler ve ada konseyinde eleme adayı olan iki ismi belirlediler. Bu isimlerden ilki elemenin gediklisi olan Sabriye Şengül oldu. Sabriye'nin adı takımın ada konseyindeki oylamasından çıktı. İkinci adayı da bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem Kılıççı verdi. Adem daha önce kendisini yazan Çılgın Sedat'ın adını verdi. 

Ünlüler takımı ilk dokunulmazlığın şokunu yaşarken ikinci darbeyi yediler.

26

Survivor ünlülerde şok üstüne şok kim elenecek?

19 Şubat pazar gecesi oynanan dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımı kendilerini bir kez daha ada konseyinde buldular. Bu kez ünlüler takımından yeni isimler eleme potasına girdi. Takım kararıyla yazılan isim Berna Öztürk oldu. Bireysel dokunulmazlığı ise Furkan Kızılay kazandı. Furkan'ın kimin ismini vereceği merak konusuydu. Tercihini performans ile belirleyen Furkan, Şahika Ercümen ismini verdi. 


 

36

Survivor ünlülerde şok üstüne şok kim elenecek?

Üstüste iki dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı ada konseyi sonrasında birbirlerine girdiler. Sabriye Şengül gece yarısı bir başına ağlarken, Serhat Akın da konseyde söyledikleri yüzünden onun üstüne gitti. Sabriye'nin tek savunucusu yine Adem Kılıççı oldu. Survivor'da bu akşam neler yaşanacak, acunn.com sitesi yeni bölümün tanıtımını yayınladı;

46

Survivor ünlülerde şok üstüne şok kim elenecek?

Survivor gönüllüler takımı Eser West'in yerine gelen Bulut ile şenlendi. Tabii bir kişi dışında. Göz6 evinden Bulut'un adaya gelişi Erdi'nin uykularını kaçırdı. Erdi ile Göz6 evinden kavgalı olan Bulut Özdemiroğlu, "Eski düşmanlıkların, kinciliklerin buraya taşınmadığını düşünüyorum. Bana çekilen bıçak olursa kalkanım da hazır' dedi. Erdi Ünver ise şimdiden kılıcını çekmiş gibi görünüyor.

56

 
Survivor ünlülerde şok üstüne şok kim elenecek?

Survivor adasından bir de mutlu haber var. Survivor gönüllüler takımımın pehlivanı Sadin baba oldu. Bir oğlu dünyaya gelen Sadin'e Acun Ilıcalı güzel haberi verdi. Sadin oğlunun ismini Ömer Seyit koydu. 

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: İŞTE, SURVİVOR'DA, ELENECEK, İSİMLER!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937