google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
13 Şubat 2018 - Salı 19:33 Bu haber 3556 kez okundu
 
İZZET YILDIZHAN'IN BOMBA SEDA AKGÜL İFŞASI!
İzzet Yıldızhan 9. çocuktan sonra 10. çocukla ilgili bombayı Seda Sayan'ın programında patlattı. İzzet Yıldızhan canlı yayında kendisinden 10. çocuğu yapmak isteyen ünlü spikerin Seda Akgül olduğunu açıkladı.
MAGAZİN Haberi
İZZET YILDIZHAN'IN BOMBA SEDA AKGÜL İFŞASI!

3 ayrı kadın toplam 9 çocuk yapan İzzet Yıldızhan Show TV canlı yayınında Seda Sayan'a konuk oldu. Günün bombasını da 10. çocukla ilgili patlattı. Meğer ünlü sunucu Seda Akgül , İzzet Yıldızhan'dan çocuk yapmak istemiş.

İzzet Yıldızhan 'O benim kalbimi kırmış istemiyorum onu' dedi. Bunun üzerine Seda Sayan 'Kız Seda adamın kalbini kırmışsın önce gönlünü kazan' dedi. İzzet Yıldızhan da şaka ile karışık olarak 'Evet sonra konuşuruz. Pazarlık yaparız' diyerek müstehcen bir şekilde güldü. İzzet Yıldızhan, Seda Akgül'ün çocuğu olmadığı için ilerde üzüleceğini söyledi.

HER EŞİN EVİNDE BİR ODASI VAR

 

İzzet Yıldızhan canlı yayında 3 ayrı eşi ile olan ilişkisine de açıklık getirdi. Son çocuğunun annesi ile birlikte yaşadığını söyleyen İzzet Yıldızhan, diğer eşlerinin evlerinde de bir odası olduğunu söyledi. 3 kadın 9 çocuk kelimesine itiraz eden İzzet Yıldızhan 'Hayatımda bir kadın var. 9. çocuğunu da ondan yaptım' dedi. Hayatındaki 3 kadının aynı evde yaşamadığını söyleyen İzzet Yıldızhan 'Çocuklarımın annelerine inanılmaz saygılıyım. Ben hepsiyle görüşüyorum. Çocuklarım için her zaman onlarla birlikteyim' dedi. İzzet Yıldızhan 3 kadın ile aynı anda ilişkisi olmadığını söylese de 3 çocuğunun aynı yaşta olması bu söylemini yalanlıyor. 

Çocuklarının odalarını ilk kez kameralara açan İzzet Yıldızhan her çocuğuna özel bir ortam yaratmış. 4 katlı malikanesinde yaşayan İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz günlerde 9. çocuğunun dünyaya geldiği müjdesini vermişti.

EVLENMEK İSTERLERSE NE OLUR? 
İzzet Yıldızhan'a çocuk yaptığı kadınların başka biriyle evlenmek istemeleri durumunda ne olacağı da soruldu. Yıldızhan bu soruya da kaçamak yanıt verdi ve "Ben değil ama çocuklarım karışır izin vermezler' dedi. İzzet Yıldızhan özellikle kızlarının annelerini başkaları ile paylaşmayacağını söyledi.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: İZZET, YILDIZHAN'IN, BOMBA, SEDA, AKGÜL, İFŞASI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937