google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
22 Mayıs 2017 - Pazartesi 12:23 Bu haber 8535 kez okundu
 
JET HIZIYLA GÖBEK YAĞLARINDAN KURTULUN!
Göbek yağlarınızdan mı kurtulmak istiyorsunuz o halde Dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan FDA onaylı Ameliyatsız Lazer Lipoliz Cihazı “SculpSure” ile tanışma vaktiniz gelmiştir. Peki SculpSure nedir, nasıl çalışır? Detaylar haberdesifre.com'da
SAĞLIK Haberi
JET HIZIYLA GÖBEK YAĞLARINDAN KURTULUN!

Yaz geliyor ve zamanınız yoksa; Dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan FDA onaylı Ameliyatsız Lazer Lipoliz Cihazı “SculpSure” ile tanışma vaktiniz gelmiştir. Peki SculpSure nedir, nasıl çalışır?  SculpSure teknolojisiyle ilgili detayları Dr. Hüseyin Tırman anlattı.

18

Işık hızıya vücut şekillendirme SculpSure yöntemiyle tanışın

İdeal kilosunda olup düzenli spor yapmasına rağmen bir çok kişi vücudunda istemediği yağlardan şikayetçi. Prezantabl olma kavramının çok sık kullanıldığı günümüzde ideal bir vücuda sahip olmak gerek iş gerekse sosyal yaşamımızda artık çok daha fazla önem taşımaya başladı. Özellikle daha ince kıyafetler kullandığımız yaz aylarında ideal fazlalıklarınızı saklamak oldukça zor.

28

Işık hızıya vücut şekillendirme SculpSure yöntemiyle tanışın

Herşeyden önce yaş ilerledikçe karın ve bel bölgesinde yağların birikmeye başlaması kaçamayacağımız bir gerçek. Vücudumuzu ideal kiloda tutup, spordan vazgeçmesek bile geçen aylar, yıllar göbeğimizi oluşturmak için yeterli. Beslenme ve yaşam tarzımızın değişmesi hem fast-food tarzı yiyecekler tüketmeye bizi zorlarken, yoğun tempomuz da yeme düzenimizi maalesef bozarak yağlanmaya zemin hazırlamakta. Ayrıca giderek kalorisi yükselen menüler, artan damak tadımız ve yiyeceğe eskisinden kolay ulaşabilmemiz de yağlanmamıza neden olan faktörler arasında.


 

38

Işık hızıya vücut şekillendirme SculpSure yöntemiyle tanışın

Hanımlar için en kutsal görev olan anne olmak da göbek oluşumunda önemli etkilerden biri. Hem yağ hem de bozulan elastikiyet, karın çevresinde istenmeyen görüntülere sebep olmakta. Doğurgan dönem bitip menapoz sinyalleri ile birlikte azalan östrojen de yine karın çevresinde yağlanmanın çoğalmasına neden oluyor. Erkekler için de tablo çok farklı değil. Bir çoğumuz sadece karın bölgemizden genişleyerek yaş alıyoruz. En ufak bir kilo artışı maalesef her erkek için göbek anlamına geliyor.

48

 
Işık hızıya vücut şekillendirme SculpSure yöntemiyle tanışın

Sadece yağlanma değil gevşeme de önemli bir problem. Karın bölgemiz her öğünde yediklerimizin hacmi kadar genişlemek zorunda. Bu gerçeğe bir de alınıp verilen kilolar ya da gebelik gibi başka faktörler de eklenirse, elastikiyet çok daha büyük bir problem haline geliyor. Çözüm ararken yağları eritmek çok daha büyük sorunlara bu yüzden neden oluyor. Daha önce yağların kırabilen benzer soğuk lipo yada kriyo lipoliz işlemleri sıkılaşma yapamadığı için deneyenleri yeterince mutlu edememekte.

58

 
Işık hızıya vücut şekillendirme SculpSure yöntemiyle tanışın

Yeni geliştirilen özel bir lazer ile sorunlu bölgede 25 dakika boyunca 42-47 derece arasında ısı oluşturuluyor. Bu işlem iğnesiz, kansız ve ameliyatsız. Sonrasında da ne bakım ne de korse gerektiriyor. Yürüyüp hayatınıza devam edebileceğiniz şekilde tasarlanmış. Sonuç 1-2 beden ya da 3-5 santimetre incelme. İsterseniz aynı işlemi tekrar ederek daha fazla sonuç almak mümkün. Yöntem ameliyatsız yağ kırma yani lipoliz işlemi yaptığına dair FDA onayı alan ilk ve tek lazer. İşlemin adı SculpSure

 
Işık hızıya vücut şekillendirme SculpSure yöntemiyle tanışın

Tıpkı epilasyon gibi dışardan uygulanan bu yöntem ile 25 dakikada göbeğinizdeki yağların yüzde 25'inden kurtulabiliyorsunuz. Ameliyatsız yağlardan kurtulmada son dönemde popüler olan soğuk veya krio lipoliz uygulamaları uygulama sonrası şişlik ve ağrı nedeniyle yerini bunları yaşamadığınız SculpSure’a bırakacak gibi görünüyor. Üstelik çok büyük bir sorun olan yağların erimesi ile oluşan gevşeme SculpSure’da yok. Lazer ile ısınan ciltte çok güçlü bir sıkılaşma hastanın gevşeme sorununa da çözüm sağlıyor.


 

78

 
Işık hızıya vücut şekillendirme SculpSure yöntemiyle tanışın

Uygulama sonrası sonuçlar 8-12 haftada görülebiliyor. İhtiyaç halinde sonuçları beklemeden hastada 4. Haftada ilave tedavi eklenebiliyor. Uygulama 25 dakikada ve seans sonrası hiçbir masaj yada ek uygulama yada bakım gerekmeden çıkıp günlük hayatınıza devam edebiliyorsunuz.
Daha detaylı bilgi için: www.sculpsureturkiye.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: JET, HIZIYLA, GÖBEK, YAĞLARINDAN, KURTULUN!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937